Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Baška Voda, Region Split. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Baška Voda
Hledat apartmány

Apartmány Baška Voda

Impozantní hora Biokovo v pozadí a panenské vody Jaderského moře v popředí dělají z obce Baška Voda destinaci požehnanou přírodními poklady Dalmácie a také jednu z nejoblíbenějších plážových destinací regionu.

 

Nachází se jižně od městečka Brela a jen několik minut autem od Makarské na jihu. Brela je součástí Makarské riviéry, dlouhého pásu plážového ráje, který je každé léto magnetem pro turisty, jejichž hlavní prioritou je slunce.

 

Dříve to byla zemědělská a klidná rybářská vesnička. Ale osud a charakter městečka Baška Voda se změnily ve 20. letech 20. století spolu s příchodem turistiky. Plné pláže jsou každé léto hlavním zdrojem příjmů místních obyvatel.

 

Navzdory svému modernímu zaměření na plážovou turistiku zde nadále zůstává i příjemná historická část městečka Baška Voda, která zahrnuje několik kostelů a muzeí, která můžete navštívit a nasát kulturu a historický odkaz města.

 

Poloha města Baška Voda je ideální pro objevování pobřeží, ostrovů i vnitrozemí. Díky poloze mezi městy Split a Dubrovník lze snadno do obou měst zajet v rámci jednodenního výletu autobusem. Můžete také jednoduše prostřednictvím pravidelné linky trajektu z Makarské do Sumartinu vyrazit na ostrov Brač.

 

Vedle skvělých pláží (Baška Voda se pyšní vítězství ceny Blue Flag Award) je Baška Voda také skvělým centrem aktivit. Široká zdejší nabídka zahrnuje fotbal, tenis, házenou, košíkovou, bowls, plážový volejbal, lety na padáku za motorovým člunem, horská kola (pronájem kol), paragliding, turistiku, surfování, vodní lyžování a potápění.

 

Ubytování v soukromí v Baška Voda

Jak by člověk očekával, i Baška Voda nabízí široké možnosti ubytování v soukromí, které se samozřejmě zaměřuje na výhled na moře z teras a blízkost moře. Ve společnosti PSH Chorvatska pro vás máme skvělý výběr apartmánů a vil, ve kterých najdete báječné rekreační ubytování pro svoji cestu do Dalmácie. Jednoduše si prohlédněte níže uvedené nabídky a vyberte si tu nejvhodnější.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Baška Voda!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

Apartmány Meri, Igrane

Vila na pláži - terasa s výhledem na moře

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

Apartmány Jakić - Tučepi

V srdci Dalmácie, apartmány Jakić (Tučepi). Kvalita je naše volba!

Baška Voda apartmány

ubytování v soukromí Baška Voda | apartmány | pokoje | rekreační domy Baška Voda

Momentálně zde nejsou žádné objekty Baška Voda. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Baška Voda

Apartmány Glavina, Makarska

pláž: 200 m | centrum: 100 m

 • Ubytovací jednotky:
Studio2+1(a), Studio2+1(b), ...
 • Studio2+1 (a)
  - €
 • Studio2+1 (b)
  - €
 • A2+2 (a)
  - €
 • A4+2 (a)
  - €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Baška Voda.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane