Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Biograd na Moru, Zadar regionu. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Biograd na Moru
Hledat apartmány

Apartmány Biograd na Moru

Kdysi sídlo chorvatských biskupů a králů, Biograd na Moru (který se překládá jako Biograd na moři) je poprvé zmiňován jako daleká záda jako 10. století, a to má živou historii od roku, založené především na své strategické poloze na Jadranu ,

 

Jeho námořní tradice pokračuje dnes, a Biograd je důležitým plachtění destinace, stejně jako bytí domov pro největší výstavě lodí v regionu každým, a několik regaty.

 

Nachází se mezi městy Zadarem a Šibenikem, Biograd těží ze vzestupu letiště v Zadaru, který učinil město mnohem přístupnější pro turisty, zatímco nedaleké ostrovy jako je Pašman a Murter tvoří ideální jednodenní výlety od města.

 

Procházka kolem historického starého města je nutností, vyčnívající jako to dělá na Jadranu, obklopený na obou stranách Jadranu, a přednosti patří kostel sv Anastasia (1761), raně románského kostela svatého Antonína ( 13. století) a San Rocco (16. století), a po ránu kultury, existuje spousta možností plážových obou stranách v docházkové vzdálenosti od centra.

 

Kromě plachtění a koupání v moři, existuje spousta dalších aktivit, jako jsou vodní skluzavky, vodní lyžování, surfování, plážový volejbal, pronájem lodí, potápění, basketbal, házenou, minigolf, a sálovou kopanou, zatímco město také poskytuje bohaté kulturní letní programy každý rok.

 

Soukromé ubytování v Biograd

Soukromé ubytování v Biograd na Moru Vám nabízí šanci najít svůj sen rekreační byt nebo vila, se všemi nabídkami v blízkosti moře a staré město. Jednoduše procházet seznamy PSH Chorvatsko níže ochutnat nejlepší dostupné možnosti.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Biograd na Moru!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Eva, Zadar

Apartmány Eva se nacházejí v turistickém střed...

Apartmány Tunjarica, Posedarje

Apartmány Tunjarica se nachází v klidné č&aacu...

Apartmány Sjauš v Ninu (nedaleko Zadaru)

Plně vybavené a moderní dva apartmány s možnost&iacut...

v Biograd na Moru apartmány

ubytování v soukromí Biograd na Moru | apartmány | pokoje | rekreační domy v Biograd na Moru

Ubytování v okolí Biograd na Moru

Apartmány Ivišić, Pakoštane

Při pohledu na čisté, kvalitní a levné apartmány v Pakoštane?

Ubytování v soukromí v Pakoštane ( apartmány a studio apartmány Pakoštane ) k pronájmu, Severní Dalmácie - Chorvatsko. Apart...

pláž: 350 m | centrum: 450 m

 • Ubytovací jednotky:
Studio2(a), A4(a), A4+1(a), ...
 • Studio2 (a)
  25.00 - 35.00 €
 • A4 (a)
  30.00 - 50.00 €
 • A4+1 (a)
  35.00 - 58.00 €
 • A4+1 (b)
  37.00 - 60.00 €
 • A4+1 (c)
  40.00 - 62.00 €
 • A4 (b)
  33.00 - 53.00 €

Apartmán Luisa, Ostrov Pašman

Ideální rodinná dovolená v apartmánu u moře na Pašman

Vážení hosté! Rádi bychom Vás přivítali do našeho bytu. Nabízíme Vám ubytování pro 6 až 8 osob v komfortn&iacu...

pláž: 30 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
A6+1(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Biograd na Moru.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac