Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Blace, Region Dubrovnik. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Blace

Ubytování v soukromí v Blace. Pokud hledáte cenově dostupné ubytování v Chorvatsku, pak PSH Chorvatska nabízí seznam objektů v místě Blace. Apartmány v Blace (Dubrovnik region).

Soukromé ubytování v Chorvatsku můžete najít pomocí vyhledávacího pole, nebo přímo pohyb v regionu nebo místě.

Pro dotazy ohledně dostupnosti ubytování v Blace, můžete použít kontaktní formulář, který můžete přistupovat kliknutím na odkaz 'Kontaktovat vlastníka' na každém inzerátu. Můžete vyjednat všechny podmínky pro rezervaci po dohodě s majitelem objektu, bez agenturních poplatků.

Sledujte nás na Facebooku o všech novinkách a přečíst naše články O Chorvatsku a cestovního ruchu.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Blace!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

v Blace apartmány

ubytování v soukromí Blace | apartmány | pokoje | rekreační domy v Blace

Apartmán BJANKA

Tento dům má 2 apartmány apartmán Bianca a Dinka. Oba apartmány jsou umístěny v Blace, malé a klidné turistické městečko nedaleko Dubrovníku (80 km), Splitu (100 km), Korčula (70 km) a Međugorje (40 km). Byt Bianca je registrován pro 4 osoby a je umístěn v nejvyšším patře, byt Dinka se nachází v prvním patře a je zapsána pro 4+2 osoby. Pokud chcete strávit klidnou dovolenou s přáteli, tento kamenný dům na vás čeká.

pláž: 25 m | centrum: 3000 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A4+2(a)

Apartmán Vedrana

Apartmán se nachází v Vedrana Blace (ubytování v soukromí k pronájmu v Blace), jen 3 m od moře. Byt je pro 4+1 osoby. K dispozici jsou také 2 apartmány: Marko (2+1) a Amalia (4+2). Hosté mohou využít veslici a 3 kánoe, venkovní gril a zahradu, a v přední části domu jsou lehátka na opalování. Vítejte v Blace - místo pro Vaši klidnou dovolenou.

pláž: 35 m | centrum: 35 m

 • Ubytovací jednotky:
A4+2(a), A2+1(a), A2+3(a), A...
 • A4+2 (a)
  0.00 - 0.00 €
 • A2+1 (a)
  - €
 • A2+3 (a)
  0.00 - 0.00 €
 • A2+2 (a)
  - €
 • (a)
  - €
 • A2+2 (b)
  - €
 • A5 (b)
  - €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Blace.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)