Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Cavtatu, region Dubrovnik. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Cavtat

Cavtat je turistické letovisko, které se nachází na břehu Konavle, 19 km daleko jihovýchodně od Dubrovníku. Dnes je to jedna z nejoblíbenějších destinací pro vaši dovolenou v jižní Dalmácii (Dubrovnik region). Ekonomika Cavtat je téměř zcela založena na cestovním ruchu (hotelnictví a ubytování v soukromí) a pohostinství a v menší míře, rybaření.

Proto v Cavtatu si můžete vychutnat skvělou a bohatou škálu rybích pokrmů, s čerstvými a místních produktů, že populace roste v tomto regionu, jakož i bohatou nabídkou ubytování v soukromí k pronájmu (pronájem bytu pro dovolenou Cavtat) , Možnosti pro sportovní turistiku a rekreaci, jsou také různé (jízda na kole, plachtění atd.).

 

Soukromé ubytování v Cavtat

V Cavtatu Dnes jsou pět hotelů, z nichž nejslavnější hotel Croatia s pěti hvězdami, četnými restauracemi, bary, obchody se suvenýry, přístav pro malé a větší jachty a výletní lodě. Soukromé ubytování je také rozmanitá, od apartmánech a pokojích umístěných v rodinných domech až po luxusní vily, které uspokojí i náročnější hosty. Přijďte v Cavtat a strávit svou zaslouženou dovolenou.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Cavtat!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

v Cavtat apartmány

ubytování v soukromí Cavtat | apartmány | pokoje | rekreační domy v Cavtat

Momentálně zde nejsou žádné objekty v Cavtat. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Cavtat.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica