Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Dubrovnik, Region Dubrovnik. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Dubrovnik
Hledat apartmány

Apartmány Dubrovnik

Dubrovník, který je znám jako Perla Jadranu, je vůbec nejznámější destinací v celém Chorvatsku. Město, které je od roku 1979 lokalitou světového dědictví UNESCO, má bohatou a rozmanitou historii nezávislosti a bylo také prvním místem na světě, kde bylo zrušeno otroctví.

 

Procházka okolo nedobytných hradeb je povinnost, která vám umožní nahlédnout do bohaté historie města a poskytne vám výhled na staré město i Jadran. Ještě lepší výhledy na město si můžete nicméně užít, vyjedete-li lanovkou na horu Srđ.

 

Procházku po hlavní třídě Stradun v centru Dubrovníku si nesmíte nechat ujít. Poskytne vám příležitost zatoulat se do spleti postranních uliček starého města. Načasujte si návštěvu během dne dle jízdního řádu lodí. Turistika výletních plaveb se rozvíjí tak intenzivně, že se příležitostně Dubrovník naplní turisty do té míry, že se na místní vztahuje požadavek, aby v určité denní době do starého města nechodili.

 

Přestože jsou možnosti návštěvy pláží v okolí starého města omezené, můžete využít výhod bohaté námořní tradice města a najmout si loď na pláž Lokrum na ostrově Lopud, který patří mezi Elafitské ostrovy. Máte zde možnost uniknout davům, odpočinout si v přírodě a dívat se na jedno z nejkrásnějších měst na světě.

 

Ubytování v soukromí v Dubrovníku

Tak kvalitní destinace si zaslouží také odpovídající ubytování v soukromí. Ve společnosti PSH Chorvatska máme k dispozici širokou nabídku ubytování v soukromí, která uspokojí vaše různorodé potřeby, ať již hledáte luxusní apartmány na starém městě, nebo jiné ubytování v soukromí vně majestátních hradeb města. Jednoduše si projděte níže uvedenou nabídku ubytování v soukromí.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Dubrovnik!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Dubrovnik apartmány

ubytování v soukromí Dubrovnik | apartmány | pokoje | rekreační domy Dubrovnik

Momentálně zde nejsou žádné objekty Dubrovnik. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Dubrovnik.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica