Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Dubrovnik, Region Dubrovnik. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Dubrovnik
Hledat apartmány

Apartmány Dubrovnik

Dubrovník, který je znám jako Perla Jadranu, je vůbec nejznámější destinací v celém Chorvatsku. Město, které je od roku 1979 lokalitou světového dědictví UNESCO, má bohatou a rozmanitou historii nezávislosti a bylo také prvním místem na světě, kde bylo zrušeno otroctví.

 

Procházka okolo nedobytných hradeb je povinnost, která vám umožní nahlédnout do bohaté historie města a poskytne vám výhled na staré město i Jadran. Ještě lepší výhledy na město si můžete nicméně užít, vyjedete-li lanovkou na horu Srđ.

 

Procházku po hlavní třídě Stradun v centru Dubrovníku si nesmíte nechat ujít. Poskytne vám příležitost zatoulat se do spleti postranních uliček starého města. Načasujte si návštěvu během dne dle jízdního řádu lodí. Turistika výletních plaveb se rozvíjí tak intenzivně, že se příležitostně Dubrovník naplní turisty do té míry, že se na místní vztahuje požadavek, aby v určité denní době do starého města nechodili.

 

Přestože jsou možnosti návštěvy pláží v okolí starého města omezené, můžete využít výhod bohaté námořní tradice města a najmout si loď na pláž Lokrum na ostrově Lopud, který patří mezi Elafitské ostrovy. Máte zde možnost uniknout davům, odpočinout si v přírodě a dívat se na jedno z nejkrásnějších měst na světě.

 

Ubytování v soukromí v Dubrovníku

Tak kvalitní destinace si zaslouží také odpovídající ubytování v soukromí. Ve společnosti PSH Chorvatska máme k dispozici širokou nabídku ubytování v soukromí, která uspokojí vaše různorodé potřeby, ať již hledáte luxusní apartmány na starém městě, nebo jiné ubytování v soukromí vně majestátních hradeb města. Jednoduše si projděte níže uvedenou nabídku ubytování v soukromí.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Dubrovnik!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Vila Micika - Pronajmu pokoj - Dubrovník

Villa Micika je malý útulný hotel byl otevřen po cel&...

v Dubrovnik apartmány

ubytování v soukromí Dubrovnik | apartmány | pokoje | rekreační domy v Dubrovnik

Vila Micika - Pronajmu pokoj

Jeden z vašich nejlepších možností pro pohodlnou dovolenou v Dubrovniku

Villa Micika je malý útulný hotel byl otevřen po celý rok a nachází v Lapad, nejkrásnějších částí Dubrovníku, která je pouhých 300 metrů vzd&aacut...

pláž: 300 m | centrum: 1000 m

 • Ubytovací jednotky:
S2(a), S2(b), S2(c), S2(d), ...
 • S2 (a)
  40.00 - 52.00 €
 • S2 (b)
  40.00 - 52.00 €
 • S2 (c)
  40.00 - 52.00 €
 • S2 (d)
  40.00 - 52.00 €
 • S2 (e)
  40.00 - 52.00 €
 • S2 (f)
  40.00 - 52.00 €
 • S2 (g)
  40.00 - 52.00 €
 • S2 (h)
  40.00 - 52.00 €

Apartmán Vision

Apartmán se nachází v nejkrásnější části města, pouhých 300 m od centra historie Dubrovníku. Z terasy je nádherný výhled na městské hradby, Lokrum, starý přístav a motorových lodí, které často kotvy v přední bytě. Byt má 60 metrů čtverečních a ...

pláž: 200 m | centrum: 300 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+1(a)

Apartmány Luana

Výhled na moře, ostrov Lokrum a Staré Město

Apartmán Luana se nachází ve velmi atraktivní lokalitě s krásným výhledem na moře, Lokrum a Starého Města. Vzdálenost od pláže je 50 m, 50 m od nákupního centra...

pláž: 50 m | centrum: 350 m

 • Ubytovací jednotky:
A4(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Dubrovnik.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Studio 2+1 Marijana, Zadar
Studio 2+1 Marijana, Zadar
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Dům na pláži Diam, Rogoznica
Dům na pláži Diam, Rogoznica