Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Duga Uvala, Istrie. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Duga Uvala

Duga Uvala se rozkládá na severní straně obce pro děti a mládež, a podél jihozápadního pobřeží s byty pro turisty. V zátoce se nachází četné zábavní a rekreační zařízení.

Výstavba hotelu "Chorvatsko" a krytý bazén s vyhřívanou mořskou vodou, Duga Uvala se stal jedním z nejvýznamnějších turistických destinací.

V blízkosti Pula a dobré dopravní spojení s ostatními resorty (Poreč, Rijeka, Opatija), činí turistickou nabídku této oblasti k dispozici každého hosta, který se rozhodl strávit svou dovolenou v Duga Uvala.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Duga Uvala!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Duga Uvala apartmány

ubytování v soukromí Duga Uvala | apartmány | pokoje | rekreační domy Duga Uvala

Momentálně zde nejsou žádné objekty Duga Uvala. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Duga Uvala.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica