Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Ičići (Kvarner). Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Ičići

Ičići je malebné, intimní, přímořské město, které leží na nejkrásnější části oblasti Kvarner, kde jemný svahu Učka dolů směrem k moři, pěstuje podél krásné a slavné: Opatija a Lovran.

Možnosti ubytování v Ičići jsou rozmanité a míru, aby vyhovoval všem. Za prvé, existují soukromé pokoje a apartmány ve vilách a rodinných domů v blízkosti moře nebo v malé vzdálenosti.

Hosté, kteří chtějí strávit svou dovolenou v hotelu, je k dispozici v hotelu Ičići, zatímco ti, kteří chtějí strávit svou dovolenou v přímém kontaktu s čistou a undestroyed povahy, jsou schopni zůstat v prostorné a zařízené tábora.

Hostitelé, známý pro tradiční pohostinnost bude vždy snažit vyhovět všem vašim potřebám, takže si vždycky přála vrátit.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Ičići!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány na pláži, leží pod palmy a relaxovat v bazénu

Ičići apartmány

ubytování v soukromí Ičići | apartmány | pokoje | rekreační domy Ičići

Momentálně zde nejsou žádné objekty Ičići. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ičići

Apartmány Raspor, Opatija

U vchodu do Opatija, předměstí s názvem Panorama - jméno dané, protože jeho jedinečným výhledem, je rodinný Bed & Breakfast, které nabízí ubytování pro více než 20 let. Managed by Ochotní domácí, otevřeno po celý rok, představuje pohodlné místo k odpočinku, zda jste v Opatija nebo Rijeka buď pro volný čas, nebo business.Our nabídky je založen na službě Bed & Breakfast v šesti samostatným lůžkem, manželské lůžko, trojitý postel nebo studio apartments.Your druhu hostitelé vám nabídne vám s potěšením možnost grilování, uvítací koktejl, catering naším sdruženými, jakož i pomoc při organizování jeden den nebo více cest. Kromě toho si můžete pronajmout sportovní vybavení, lodě, kola, auta nebo turistický průvodce, který vám pomůže prozkoumat jedinečné Opatija okolí. Pro vaše pohodlí jsou dvě prostorné terasy s panoramatickým výhledem, letní kuchyň a velkou krytou, hlídané, parkoviště. Soukromé ubytování Raspor je daleko od centra Opatija cca 1,5 km v okolí a Volosko, malé rybářské vesnici skoro v horní části Kvarnerského zálivu, se svými krásnými plážemi.

pláž: 500 m | centrum: 1000 m

  • Ubytovací jednotky:
A2(a), A2+1(a), A2+2(a)
  • A2 (a)
    30.00 - 35.00 €
  • A2+1 (a)
    30.00 - 45.00 €
  • A2+2 (a)
    40.00 - 55.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Ičići.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica