Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Lovran, Kvarner. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Lovran

Lovran je město a magistrát v Primorsko-goranska kraji, na východním pobřeží Istrie, na Opatijské riviéře. Nachází se na západním pobřeží Kvarnerského zálivu, na úpatí jižních svazích vrchu Gorica (712 m), která patří do pohoří Učka. Je to 6 km od Opatije a 18 km od Rijeky. Středisko Lovran byl pojmenován po vavřínu (Laurus nobilis), který lze nalézt v hojnosti v místě a okolí.

Lovran je město s dlouhou a bohatou historii s dlouholetou tradicí v oblasti cestovního ruchu. Dobré klima, bujnou středomořskou vegetací a příznivá zeměpisná poloha umožnila prudkého rozvoje cestovního ruchu v Lovranu. Možnost pořádání exkurzí - NP Plitvice, NP Paklenica, Brijuni, Benátky, Postojna Jeskyně, Krk, Istrie.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Lovran!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány na pláži, leží pod palmy a relaxovat v bazénu

Lovran apartmány

ubytování v soukromí Lovran | apartmány | pokoje | rekreační domy Lovran

Momentálně zde nejsou žádné objekty Lovran. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Lovran.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica