Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Medulin, Istrie. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Medulin
Hledat apartmány

Apartmány Medulin

Dříve byl Medulin malou rybářskou vesničkou, dnes je Medulin na istrijském poloostrově prvotřídním příkladem plážové chorvatské destinace, která pojala turistiku za svou. Současná medulinská riviéra je velice oblíbenou letní destinací, na které se každoročně schází spousty turistů, aby si užili řadu prvotřídních pláží, z nichž nejslavnější je pláž Bijeca.

 

Moderní turistika do Medulinu přinesla také mnoho sportovních aktivit. Můžete zde hrát fotbal, jezdit na koni, hrát tenis, plavit se na jachtě, hrát mini golf, bowling, plážový volejbal, potápět se nebo se věnovat různým jiným vodním sportům.

 

Navzdory současnému plážovému image Medulinu má město svoji historickou minulost, která stojí za objevování. Svoje jméno obec získala z římského jména Mutila. V oblasti se nachází několik římských a neolitických archeologických nalezišť. Za návštěvu jistě stojí Vizula nebo prehistorické opevnění na vrchu Vrcevan.

 

Medulin je také skvělou základnou pro návštěvu dalších částí Istrie, jejího nejvýznamnějšího města Pula, také Fažany, která je branou k nádherným ostrovům Brijuni a která bývala domovem prezidenta Tita. Obě města se nachází na dosah, cestujete-li autem.

 

Ale proč cestovat tak daleko, když máte tolik krásných pláží přímo před nosem? Takzvaná medulinská riviéra je asi 80 km pobřeží a zahrnuje šest měst. Region proslul plážovou turistikou a je také  oblíbenou destinací pro kempování.

 

Ubytování v soukromí v Medulinu

Jak by člověk od tak oblíbené turistické destinace očekával, je v Medulinu k dispozici mnoho možností ubytování v soukromí. Hlavními požadavky na apartmány a vily je skvělý výhled na moře z terasy a přístup na pláž. Jednoduše si projděte nabídku společnosti PSH Chorvatska níže a najděte si v Medulinu perfektní rekreační ubytování.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Medulin!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Villa Dea, Istrie

Tento krásný hotel se nachází v klidné ...

Apartmány Radovan, Poreč

Náš dům se nachází v nové, klidné...

Villa Elizabet (12 km od Poreče)

Nově postavená vila Elizabeth se nachází v malé...

Medulin apartmány

ubytování v soukromí Medulin | apartmány | pokoje | rekreační domy Medulin

Momentálně zde nejsou žádné objekty Medulin. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Medulin

Villa Gordana, Pješčana uvala

Apartmány GORDANA se nachází v písečné zátoky. Místo podél pobřeží vytvořil jeden z mnoha zátok mezi Pula, Medulin. Užijte s...

pláž: 150 m | centrum: 150 m

 • Ubytovací jednotky:
Studio2(a), A2+1(a), A2+2(a)...
 • Studio2 (a)
  45.00 - 70.00 €
 • A2+1 (a)
  50.00 - 75.00 €
 • A2+2 (a)
  50.00 - 80.00 €
 • A4 (a)
  60.00 - 100.00 €
 • A4+2 (a)
  60.00 - 110.00 €
 • A2+1 (b)
  50.00 - 80.00 €

Apartmány PERUNIKA, Pješčana uvala

Apartmány s terasami, klidném prostředí plném zeleně, blízkosti pláže

Dva apartmány pro 4+2 i 2+1 osoby se nachází v blízkosti pláže, restaurací a dalších zařízení. Nacházíme se v ...

pláž: 200 m | centrum: 5000 m

 • Ubytovací jednotky:
A4+2(a), A4+2(b), A2+1(a)
 • A4+2 (a)
  50.00 - 100.00 €
 • A4+2 (b)
  50.00 - 100.00 €
 • A2+1 (a)
  35.00 - 60.00 €

Apartmán Tina, Pula

Perfektní poloha, kvalitní ubytování, 150 m od pláže!

Apartmány Tina (ubytování v soukromí k pronájmu v Pula) byly kompletně zrekonstruované a jsou umístěny v soukromém domě v jedné...

pláž: 150 m | centrum: 2000 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+1(a), A2+1(b)

Apartmány Sole, Pješčana uvala

Apartmány Sole - rodinná dovolená pouhých 200 m od moře

Apartmány SOLE se nachází v Pješčana Uvala. Je to místo, vznikla podél pobřeží jedné z mnoha zátok mezi Pula a Medulin. Potě&scaron...

pláž: 200 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+1(a), A2+1(b), A3+1(a), A...

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Medulin.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac