Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Mošćenička Draga, Kvarner. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Mošćenička Draga

Mošćenička Draga je město v Chorvatsku. Nachází se v Primorsko-goranska kraje, malé rybářské vesnice, která se nachází pod kopcem, kde je Mošćenice. To má asi 500 obyvatel, zatímco v létě, toto číslo se zvyšuje o několik časů. Místo se nachází asi 15 km od Opatije a má jednu z nejkrásnějších pláží na Jadranu. V místě je 7 písečné pláže a milovníci přírody mají k dispozici velké množství upravené hory a les.

V Mošćenička Draga si můžete vybrat mezi dvěma hotely, kemp nebo četné vily a domy (apartmány a pokoje).

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Mošćenička Draga!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány na pláži, leží pod palmy a relaxovat v bazénu

Mošćenička Draga apartmány

ubytování v soukromí Mošćenička Draga | apartmány | pokoje | rekreační domy Mošćenička Draga

Momentálně zde nejsou žádné objekty Mošćenička Draga. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Mošćenička Draga.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica