Apartmány v Chorvatsku

Chcete se zastaví na jednom z chorvatských ostrovů? Pronajmu byt a těšit? PSH Chorvatsko vám může pomoci...

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Kde si na chorvatských ostrovech pronajmout ubytování?

Chorvatsko má více než tisíc ostrovů, ale hledáte-li pronájem ubytování v soukromí, možnosti jsou mnohem omezenější. Ze všech ostrovů je obydleno pouhých 66. Na oblíbenějších ostrovech se setkáte s směrovými ukazateli vil a apartmánů k pronájmu.

 

Ostrov HvarMěsto Hvar je jednou z nejskvělejších destinací Jadranu. Ve starém městě je spousta apartmánů k pronájmu, také několik vil na pobřeží. Odpočinkovější volba se nachází nedaleko města na Palmižaně, na kterou se dostanete pomocí vodního taxi. Stari Grad je nejstarším městem Chorvatska. Jedná se o klidnější město, jehož historické staré město nabízí k pronájmu mnoho renovovaných apartmánů. Naproti tomu město Jelsa nabízí apartmány s výhledem na sympatický přístav a staré město. Nebo se podívejte na jižní resort Sveta Nedjelja a pronajměte si apartmán ve vinařské oblasti, ve vesnici Zlatan Otok.

 

Ostrov Brač. Na ostrově, ze kterého pochází bílý mramor Bílého domu, si lze pronajmout spoustu kamenných vil, nicméně pronájmy apartmánů jsou na ostrově Brač i nadále nejoblíbenější formou pronájmu. Jeho nejoblíbenější rezort, městečko Bol, skýtá spoustu možností ubytování, ale i další rezorty, jako Milna nebo Supetar, nabízí dostatek možností ubytování v soukromí.

 

Ostrov Korčula. Ostrov je známý jako "mini Dubrovník". Seznam krásně renovovaných privátních apartmánů na starém městě se neustále rozrůstá. A pronájem místního ubytování představuje neobvyklou zkušenost. Nenechte si ujít příležitosti pronajmout si apartmán kdekoliv na ostrově, a to včetně centra města Blato nebo Vela Luka, které je také domovem nejzajímavější jeskyně regionu.

 

Ostrov Mljet. Polovina ostrova je vyhrazena nádhernému národnímu parku. Tudíž lidé, kteří si pronajímají ubytování na ostrově Mljet, hledají ticho a klid. Díky snadnému přístupu k nádherným zátokám a všudypřítomné přírodě je snadné si vybrat ubytování v soukromí v místních rezortech, jako např. Babino Polje, Okuklje, Pomena a Prožura.

 

 

Ostrovy Šolta a Vis. Ostrovy, které jsou méně navštěvovanými sousedy oblíbených ostrovů Hvar a Brač tvoří čtvrtinu souostroví nedaleko od Splitu. Oba se vyznačují bohatou tradicí kamenné architektury, prvotřídními renovovanými kamennými vilami, ale také moderními i tradičními privátními apartmány určenými k pronájmu.

 

 

Ostrov Čiovo. Díky své poloze nedaleko letiště ve Splitu a snadnému přístupu do Trogiru je i ostrov Čiovo oblíbenou destinací. Před deseti lety prožil ostrov rozkvět stavebnictví při budování nových apartmánů. Těžko zde najdete k pronájmu kamennou vilu, ale nově vybudovaných apartmánů je spousta zejména v rezortech jako např. Okrug Donji, Okrug Gornji a Slatine.

 

Ostrovy Krk, Lošinj, Rab a Pag. Tyto chorvatské ostrovy jsou také velice oblíbené. Na ostrovech Krk, Lošinj, Rab a Pag lze najít řadu možností ubytování v soukromí. Poohlédněte se po možnostech pronájmu apartmánů a vil v následujících rezortech: Novalja, Stara Novalja, Povljana (Pag), Mali Lošinj, Veli Lošinj, Nerezine (Lošinj), Krk, Malinska, Vrbnik, Omišalj (Krk) a Lopar a Rab (Rab).

    

 

Sháníte-li v Chorvatsku ubytování v soukromí, pak je zde pro vás tým PSH Chorvatska, který vám pomůže na každém kroku vaší cesty. Jednoduše si projděte náš výběr a dejte nám vědět, jak vám ještě můžeme pomoci. 

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica