Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Nin - Zadar, Zadar region. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Nin
Hledat apartmány

Apartmány Nin

Chorvatsko je plná destinací hlásících se nabídnout něco jiného, ​​ale jen málokdo může soupeřit s jedinečnými atrakcí Nin, v blízkosti Zadaru a rezervaci ubytování v soukromí v tomto dalmatském drahokam je rozhodnutí nebudete litovat.

 

Kde jinde najdete takové různorodé atrakce jako nejmenší katedrála v celém světě, místo určení popsal jeden básník jako chorvatského Betléma, vynikajícími přírodními parky a některé z nejlepších písečných pláží na celém pobřeží Jaderského moře?

 

S dostatkem soukromé rodinné ubytování, k dispozici, Nin je vynikající volbou pro rodinnou dovolenou, nabízí výherní kombinace sportovní aktivity, velkých pláží, tradice a dědictví, to vše zapít nejlepší dalmatské jídlo a víno.

 

Laguny písečných pláží je dětský ráj, protože je poblíž Zaton Holiday Resort, s královny pláže je naší nejvyšší tip. A milovníci dědictví by neměla chybět kostel Svatého kříže, oficiálně nejmenší katedrála na celém světě, zatímco Eco Park laguna Nin je vynikající přírodní botanická zahrada, která celá rodina bude milovat. Podívejte se na endemické ptáka Vlastelica které lze nalézt na solné pánve Nin.

 

Soukromé ubytování v Ninu (nedaleko Zadaru)

Pojmenovaný jako evropská destinace nejvyšší kvality, je kouzlo Nin jsou různé, stejně jako ubytování v soukromí v nabídce. S tolika různých aktivit na výběr, výběr ubytování v soukromí je stejně rozmanitá, a tým PSH Chorvatsko shromáždili nejlepší výběr bytů pro vás. Vyzkoušejte to níže a dejte nám vědět, jste si užil v Ninu (dovolenou nedaleko Zadaru).

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Nin!

Nin apartmány

ubytování v soukromí Nin | apartmány | pokoje | rekreační domy Nin

Ubytování v okolí Nin

Apartmány Kovačić, Vrsi - Vrsi Mulo

Nabízíme k pronájmu apartmány v Vrsi Mulo, apartmány jsou plně vybaveny, každý má samostatný vchod, terasu a parkování ve dvoře. Máte venkovní sprcha a grilování. Vedle domu je borovém lese v blízkosti léčivým bahnem.

pláž: 70 m | centrum: 300 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A4(a), A2+1(a)
  • A2+2 (a)
    30.00 - 55.00 €
  • A4 (a)
    45.00 - 70.00 €
  • A2+1 (a)
    30.00 - 50.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Nin.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica