Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Opatija, Kvarner. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Opatija
Hledat apartmány

Apartmány Opatija

Zatímco jadranské pobřeží je plné opevněných kamenných měst a moderních apartmánů rozsetých po pobřeží, turistický resort jen kousek na sever od přístavu Rijeka v kvarnerském regionu je něco zcela jiného.

 

Mnoho lidí má při návštěvě Opatije pocit, že Chorvatsko opustilo. Jeho vznešené, ale bledé vily připomínají spíše italské dědictví tohoto regionu. Zdravé klima je jedním z důvodů úspěšné turistické tradice, která trvá již více než 170 let. Wellness i nadále tvoří důležitou součást turistické nabídky v Opatiji.

 

Historie Opatije sahá do období ještě před Římany, kdy tato oblast patřila do teritoria Liburnů. Jeho rozkvět v moderní době je spojován s příchodem železnice, díky které se město stalo snadno přístupným pro elitu Rakousko-uherské říše. Díky jeho příjemnému klimatu se město stalo oblíbeným místem odpočinku vídeňské elity.

 

V současnosti nabízí Opatija velice příjemné zážitky, které zprostředkovávají vily na pobřeží, ve kterých můžete zakusit bývalou vznešenost tohoto města. Díky wellness turistice a příjemnému klimatu mívá tato destinace delší turistickou sezónu než většina ostatních. Procházka po působivé promenádě města je velice příjemným zážitkem v každém ročním období.

 

Opatija, která je jen 15 minut autem od města Rijeka, představuje bránu na Istrii a k oblíbeným a snadno dosažitelným destinacím, jako např. PulaPoreč a Motovun.

 

Ubytování v soukromí v Opatije

Ubytování v soukromí v Opatije nabízí široký výběr od moderních apartmánů až k rekreačním domům v podobě vzdušných vil, které jsou připomínkou dob minulých. Jednoduše si projděte databázi společnosti PSH Chorvatska a najděte si v Opatiji ubytování, které uspokojí vaše rekreační potřeby.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Opatija!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány na pláži, leží pod palmy a relaxovat v bazénu

Opatija apartmány

ubytování v soukromí Opatija | apartmány | pokoje | rekreační domy Opatija

Apartmány Raspor

U vchodu do Opatija, předměstí s názvem Panorama - jméno dané, protože jeho jedinečným výhledem, je rodinný Bed & Breakfast, které nabízí ubytování pro více než 20 let. Managed by Ochotní domácí, otevřeno po celý rok, představuje pohodlné místo k odpočinku, zda jste v Opatija nebo Rijeka buď pro volný čas, nebo business.Our nabídky je založen na službě Bed & Breakfast v šesti samostatným lůžkem, manželské lůžko, trojitý postel nebo studio apartments.Your druhu hostitelé vám nabídne vám s potěšením možnost grilování, uvítací koktejl, catering naším sdruženými, jakož i pomoc při organizování jeden den nebo více cest. Kromě toho si můžete pronajmout sportovní vybavení, lodě, kola, auta nebo turistický průvodce, který vám pomůže prozkoumat jedinečné Opatija okolí. Pro vaše pohodlí jsou dvě prostorné terasy s panoramatickým výhledem, letní kuchyň a velkou krytou, hlídané, parkoviště. Soukromé ubytování Raspor je daleko od centra Opatija cca 1,5 km v okolí a Volosko, malé rybářské vesnici skoro v horní části Kvarnerského zálivu, se svými krásnými plážemi.

pláž: 500 m | centrum: 1000 m

  • Ubytovací jednotky:
A2(a), A2+1(a), A2+2(a)
  • A2 (a)
    30.00 - 35.00 €
  • A2+1 (a)
    30.00 - 45.00 €
  • A2+2 (a)
    40.00 - 55.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Opatija.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica