Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na ostrově Brač, Region Split. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Brač
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Brač

Není pochyb o tom víte Brač je nejznámější pláž, Pláž Zlatni Rat - to zdobí pohlednice, brožury a byl uváděn jako jeden z Evropami nejlepších pláží destinací.

 

Je to na Brači dostanete na svědky autentického ostrovního života, a největší z centrálních dalmatských ostrovů je jen krátký trajektem od Splitu či Makarské.

 

Dvě hlavní městečka na ostrově Brač jsou Supetar a Bol, který ležel na obou koncích ostrova, tečkovaná mezi nimi jsou četné vesnice, které všechny nabízejí pestrou škálu věcí, které baví. Doporučujeme si prohlédnout Milna, Pučišća, Skrip, Dol a Sumartin.

 

Den na to, co je pravděpodobně nejznámější pláž v Chorvatsku je nutností. Nachází se 4 km od přístavního městečka Bol. Shlédnout Zlatni rat je změna tvaru s převládajícími větry a proudy. Spolu s křišťálově čistého Jaderského moře, je to opravdu obraz perfektní, a pláž je ideální pro rodiny s dětmi.

 

Tam je vynikající bílý kámen, který je dobýván na ostrově, a mnoho velkolepé budovy byly postaveny z tohoto kamene, včetně Diokleciánova paláce ve Splitu. V Pučišća, můžete navštívit lom a kameník škole dozvědět vše o kámen a vyzvednout krásné místní suvenýry.

 

Milovníci kultury zamířit do kláštera Blaca. Bude to trvat 45 minut na výlet ke vchodu, ale jakmile se uvnitř můžete dozvědět vše o mnichy, kteří vyřezal tuto jedinečnou klášter do úbočí hory a získat vhled do toho, jak Glagolské mniši žil 400 let.

 

Udělejte si výlet do Vidova Gora při západu slunce. To je nejvyšší vrchol na jadranských ostrovech (778m), a budete mít nádherný panoramatický výhled na Hvar, Vis, Korčula a Pelješac.

 

Dobrodružné povahy? Pak zamiřte do vesnice Dol a ochutnat místní pochoutka dormouse - myš-jako zvíře, které je grilované a podávané se salátem.

 

Soukromé ubytování na ostrově Brač

 

PSH Chorvatsko má obrovský výběr bytů, vil a rodinných domů jsou k dispozici vyhovět vám na vaší letní dovolenou na ostrově Brač.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány na ostrově Brač!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Oklopčić - Čiovo

Vítejte v Apartments Oklopčić! Apartmány v Okrug Gornji na o...

Apartmány Meri, Igrane

Villa (apartmány u moře), se nachází v malé ob...

Apartmány VERA (Pisak)

Hledáte ubytování s výhledem na moře a n&aacut...

Villa ANA, Živogošće

Villa Ana (ubytování v Živogošče), standardní nabízející pohodlné ubytován...

na ostrově Brač apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Brač | apartmány | pokoje | rekreační domy na ostrově Brač

Momentálně zde nejsou žádné objekty na ostrově Brač. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Brač

Apartmány Darija, Ostrov Brač - Supetar

Apartmány Darija, výhled na moře, skvělá lokalita!

Apartmány Darija Rajević (Supetar - ostrov Brač) se nachází v klidné a bezpečné čtvrti, jen deset minut chůze od centra městečka Supetar a pět minut od krásných pláží, zábavných a kulturních akc...

pláž: 150 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
A4(a), A4(b), A2(a)
 • A4 (a)
  40.00 - 75.00 €
 • A4 (b)
  45.00 - 75.00 €
 • A2 (a)
  35.00 - 60.00 €

Dům Lavanda, Ostrov Brač - Milna

Ochrana osobních údajů v apartmán v blízkosti pláže? To je to, co nabízíme!

Hledáte ubytování na ostrově Brač (Milna)? Chtějí mít naprosté soukromí pro perfektní dovolenou v Chorvatsku, a že jste v blízkosti...

pláž: 100 m | centrum: 2000 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+1(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou na ostrově Brač.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac