Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Bol, ostrov Brač. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Brač - Bol
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Brač - Bol

Máte-li nejslavnější a nejmalebnější pláž na Jadranu, nemusíte se o dosažení úspěchu v turismu příliš snažit, ale město Bol na jižním pobřeží ostrova Brač vám dokáže nabídnout mnohem více než jen úžasnou pláž Zlatni Rat (Zlatý mys), která mění svůj tvar spolu s přílivem a odlivem. Díváte-li se na ni z ptačí perspektivy, zdá se vám písčitá. Ve skutečnost se skládá z drobných oblázků a úkryt před horkým poledním sluncem najdete v hojnosti stromů, které ji obklopují.

 

Bol je domovem prvního družstevního spolku vinařů v Dalmácii, jehož vznik se datuje do roku 1903. Jeho působivé nábřeží prošlo v nedávné době obrovskou proměnou díky investici spolku Jako Vino a jejich oceněné značky. Zúčastněte se prohlídky a vína ochutnejte (a obdivujte jejich jedinečné etikety). Právě tato vína dělají z města Bol důležitou vinařskou destinaci Dalmácie.

 

Město Bol je také důležitým centrem sportovních aktivit a je jedním z míst proslulých díky windsurfingu, kite-surfingu a v první řadě také každoročním turnajem Bol Tennis Open.

 

Ve městě Bol funguje každodenní linka katamaránu do Splitu a Jelsy na ostrově Hvar. Je tu také spousta turistických lodí, které jezdí do Jelsy. To vám umožní nasát atmosféru okouzlujícího přístavního města na severním pobřeží ostrova Hvar. Pokud vám plavební řád katamaránů nevyhovuje, můžete také využít pravidelnou autobusovou linku do Supetaru , která vás zaveze do přístavu trajektů ve Splitu. Cestou do Jelsy a zpět se můžete setkat s delfíny, kteří v moři lodě mnohdy doprovází.

 

Ubytování v soukromí v Bolu

Ubytování v soukromí je samozřejmě široká nabídka. Při výběru je vhodné zvážit vzdálenost od pláže a výhledy z teras privátních apartmánů a vil. Jednoduše si projděte objekty vybrané společností PSH Chorvatska a najděte si ideální rekreační ubytování, které uspokojí vaše potřeby.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Bol!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

Apartmány Meri, Igrane

Vila na pláži - terasa s výhledem na moře

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

Bol apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Brač - Bol | apartmány | pokoje | rekreační domy Bol

Momentálně zde nejsou žádné objekty Bol. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Brač - Bol

Dům Lavanda, Ostrov Brač - Milna

Ochrana osobních údajů v apartmán v blízkosti pláže? To je to, co nabízíme!

Hledáte ubytování na ostrově Brač (Milna)? Chtějí mít naprosté soukromí pro perfektní dovolenou v Chorvatsku, a že jste v blízkosti pláže (cca. 100 m)? Pak jste našli to, co hledáte. Vítejte v domě Lavanda, garsoniéra v Milna, krásné středomořské místo na západní straně ostrova Brač. Křišťálově čisté moře, domácí zdravé jídlo, což je ideální stav pro potápění, plachtění, rybaření, časté a rychlé spojení s pevninou, je hlavním důvodem pro příchod do Milna (ubytování na ostrově Brač). Ubytování je do kategorií se 4 hvězdičkami (****), budete mít velký balkon s výhledem na moře, velký stůl a dvě židle, ohniště. Dům má vlastní parkoviště pro dva automobily a zahrada cca. 300 m2. Doufáme, že se vám bude líbit léto v našem bytě. Pro další informace, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme na vás čeká na ostrově Brač v Milna, ubytování v domě Lavanda. Domácí zvířata jsou povolena, příplatek 5 €/den.

pláž: 100 m | centrum: 2000 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+1(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Bol.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)