Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Supetar, ostrov Brač. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Brač - Supetar
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Brač - Supetar

Při pohledu na autentické ostrovní zkušenosti v tradičním dalmatském Stone Town, ale s dostupností do pevninu? Nehledejte nic jiného než Supetar na ostrově Brač, který je spojen častým trajektem do Splitu, a jediné město v Chorvatsku mít repliky stavěné v Texasu.

 

Díky vynikající pláže zavřít do svého soukromého ubytováním rekreační vile, Supetar je uvolněný město s výbornými restauracemi, jejichž nejznámější syn je sochař Ivan Rendic, jejichž práce může být viděna ve městě.

 

S tolika Dělená obyvatel, které mají rekreační domy v Supetar díky své těsné blízkosti, je zde výborná volba bytů k pronájmu, a to jak ve staré části města a modernější komplexů. Supetar je vstupní branou do Brač, a nenechte si ujít historickou Škrip a svou novou olivový olej muzeum v okolí, zatímco mnozí turisté pokračovat do destinací, jako je Bol, Postira a Milna.

 

Si rezervovat ubytování v soukromí dopředu a užít si některé z kulturních vrcholů kalendáře Supetar, včetně Sea Pearl kulinářský festival v dubnu, filmového festivalu Supetar v červenci a "Vo'i'sa 'Urban Music Festival v srpnu, zatímco spearfishing nadšence by měl si své soukromé ubytování na začátku července a národními spearfishing mistrovství.

 

Soukromé ubytování v Supetar (na ostrově Brač)

Jako hlavní vstupní bod z Brače a největšího města, Supetar je bod tání turistů, místní Islanders a těch častých návštěvníků z pevniny, a to nápad základnou pro poznávání nejen ostrov, ale také ponořit do kultury. PSH Chorvatsko má pestrý výběr ubytování v soukromí v Supetar od soukromého bytu Rekreační domy.

 

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Supetar!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

Apartmány Meri, Igrane

Vila na pláži - terasa s výhledem na moře

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

Apartmány Jakić - Tučepi

V srdci Dalmácie, apartmány Jakić (Tučepi). Kvalita je naše volba!

Supetar apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Brač - Supetar | apartmány | pokoje | rekreační domy Supetar

Apartmány Darija

Apartmány Darija, výhled na moře, skvělá lokalita!

Apartmány Darija Rajević (Supetar - ostrov Brač) se nachází v klidné a bezpečné čtvrti, jen deset minut chůze od centra městečka Supetar a pět minut od krásných pláží, zábavných a kulturních akcí, restaurace, obchody. Nachází se v rodinném domě, v prvním a druhém patře s výhledem na moře. Nabízíme k pronájmu byty 70 m2 a 30 m2. Apartmány zahrnují ložnici, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu a terasu, jsou klimatizované a plně vybavené, a hosté mohou využít venkovní gril a parkoviště. Příslušenství: kávovar, satelitní TV, klimatizace, topení, parkoviště, gril.

pláž: 200 m | centrum: 200 m

  • Ubytovací jednotky:
A4(a), A4(b), A2(a)
  • A4 (a)
    40.00 - 75.00 €
  • A4 (b)
    45.00 - 75.00 €
  • A2 (a)
    35.00 - 60.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Supetar.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane