Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Supetar, ostrov Brač. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Brač - Supetar
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Brač - Supetar

Při pohledu na autentické ostrovní zkušenosti v tradičním dalmatském Stone Town, ale s dostupností do pevninu? Nehledejte nic jiného než Supetar na ostrově Brač, který je spojen častým trajektem do Splitu, a jediné město v Chorvatsku mít repliky stavěné v Texasu.

 

Díky vynikající pláže zavřít do svého soukromého ubytováním rekreační vile, Supetar je uvolněný město s výbornými restauracemi, jejichž nejznámější syn je sochař Ivan Rendic, jejichž práce může být viděna ve městě.

 

S tolika Dělená obyvatel, které mají rekreační domy v Supetar díky své těsné blízkosti, je zde výborná volba bytů k pronájmu, a to jak ve staré části města a modernější komplexů. Supetar je vstupní branou do Brač, a nenechte si ujít historickou Škrip a svou novou olivový olej muzeum v okolí, zatímco mnozí turisté pokračovat do destinací, jako je Bol, Postira a Milna.

 

Si rezervovat ubytování v soukromí dopředu a užít si některé z kulturních vrcholů kalendáře Supetar, včetně Sea Pearl kulinářský festival v dubnu, filmového festivalu Supetar v červenci a "Vo'i'sa 'Urban Music Festival v srpnu, zatímco spearfishing nadšence by měl si své soukromé ubytování na začátku července a národními spearfishing mistrovství.

 

Soukromé ubytování v Supetar (na ostrově Brač)

Jako hlavní vstupní bod z Brače a největšího města, Supetar je bod tání turistů, místní Islanders a těch častých návštěvníků z pevniny, a to nápad základnou pro poznávání nejen ostrov, ale také ponořit do kultury. PSH Chorvatsko má pestrý výběr ubytování v soukromí v Supetar od soukromého bytu Rekreační domy.

 

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Supetar!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Meri, Igrane

Vila na pláži - terasa s výhledem na moře

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

v Supetar apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Brač - Supetar | apartmány | pokoje | rekreační domy v Supetar

Momentálně zde nejsou žádné objekty v Supetar. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Brač - Supetar

Dům Lavanda, Ostrov Brač - Milna

Ochrana osobních údajů v apartmán v blízkosti pláže? To je to, co nabízíme!

Hledáte ubytování na ostrově Brač (Milna)? Chtějí mít naprosté soukromí pro perfektní dovolenou v Chorvatsku, a že jste v blízkosti pláže (cca. 100 m)? Pak jste našli to, co hledáte. Vítejte v domě Lavanda, garsoniéra v Milna, krásné středomořské místo na západní straně ostrova Brač. Křišťálově čisté moře, domácí zdravé jídlo, což je ideální stav pro potápění, plachtění, rybaření, časté a rychlé spojení s pevninou, je hlavním důvodem pro příchod do Milna (ubytování na ostrově Brač). Ubytování je do kategorií se 4 hvězdičkami (****), budete mít velký balkon s výhledem na moře, velký stůl a dvě židle, ohniště. Dům má vlastní parkoviště pro dva automobily a zahrada cca. 300 m2. Doufáme, že se vám bude líbit léto v našem bytě. Pro další informace, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme na vás čeká na ostrově Brač v Milna, ubytování v domě Lavanda. Domácí zvířata jsou povolena, příplatek 5 €/den.

pláž: 100 m | centrum: 2000 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+1(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Supetar.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica