Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na ostrově Cres, Kvarner. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Cres
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Cres

Zatímco nejslavnější chorvatské ostrovy jako HvarBračVis a Korčula leží na jihu v Dalmácii,  sever Jadranu je domovem největšího z nich, ostrova Cres, jehož jedinečná fauna a flóra z něj činí ráj pro milovníky přírody.

 

Mezi neobvyklé obyvatele ostrova Cres patří sup bělohlavý – tento stále vzácnější pták zde nachází jeden ze svých posledních přirozených biotopů. On a rozmanité rostlinné bohatství ostrova Cres z něj tvoří oblíbenou destinaci milovníků přírody. Nenechte si ujít největší přírodní fenomén ostrova, sladkovodní jezero Vrana, jehož hladina se nachází nad mořem, ale jeho dno velmi hluboko pod ní, a to až v hloubce 74 metrů.

 

Ostrov Cres je skvělou destinací, chcete-li trávit dovolenou na Jadranu nebo v jeho blízkosti, nabízí několik prvotřídních lokalit pro potápění a je také oblíbenou destinací pro národní i zahraniční regaty plachetnic.

 

Přístupnost ostrova Cres se má výrazně zlepšit s očekávaným zahájením provozu hydroplánů společnosti European Coastal Airlines v roce 2015. Linky by měly spojovat ostrov s destinacemi na pevnině, např. Rijekou a Pulou, a také sousedícími ostrovy, jako např. Krk a Mali Lošinj.

 

Ostrov Cres má nejnižší hustotu obyvatelstva ze všech obydlených ostrovů v Chorvatsku. Jsou zde také dobře připravené stezky pro pěší túry. To z něj činí perfektní destinaci pro outdoorovou dovolenou v přírodě. Hustěji osídlené lokality, jako např. CresMartinšćica, Beli a Valun se nacházejí na pobřeží a nabízejí výborné příležitosti k pobytu na pláži a koupání v moři. Nebuďte ale lenošiví a určitě se podívejte do vnitrozemí do obce Lubenica, ze které si budete moci vychutnat úchvatné výhledy na zdejší okolí.

 

Ubytování v soukromí na ostrově Cres

Na ostrově Cres je k dispozici široký výběr ubytování v soukromí a web PSH Chorvatska vám nabízí ideální rekreační objekty, které vám umožní objevovat podivuhodnou přírodu tohoto jedinečného chorvatského ostrova.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány ostrov Cres!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány ADRIA, Novi Vinodolski

Plně zařízené apartmány v rodinném domě s vlas...

Apartmány Palma u moře

Apartmány Palma jsou přímo u námořní přepravu ...

ostrov Cres apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Cres | apartmány | pokoje | rekreační domy ostrov Cres

Momentálně zde nejsou žádné objekty ostrov Cres. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Cres

Apartmán Paulina, Ostrov Cres - Cres

No stress on Cres

Apartmán *** (2+1) k pronájmu se nachází v centru zálivu v Cres, v prvním patře domu. To má jednu ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyní, kde je další možností přistýlky, koupelna...

pláž: 60 m | centrum: 700 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+1(a)

Dům Roberta, Ostrov Lošinj - Veli Lošinj

Dům Roberta se nachází v historické, zelené a klidné oblasti, v blízkosti centra města. Z terasy je možné vždy obdivovat na různých typech...

pláž: 500 m | centrum: 300 m

 • Ubytovací jednotky:
A4(a)

Apartmány Bernarda, Ostrov Krk

Levné ubytování na ostrově Krk jako oáza klidu

Vážení hosté, pokud hledáte ubytování na ostrově Krk pro vaši dovolenou a prázdniny, pak se na nás obrátit s důvěrou. Nab&ia...

pláž: 500 m | centrum: 3000 m

 • Ubytovací jednotky:
A4(a), A4(b)

Apartmány ANJA, Čižići, Ostrov Krk

Apartmány u moře na ostrově Krk (Čižići)

Apartmány se nacházejí v Cizici, kde jsou písečné zátoky Solin (ostrov Krk). Náš dům se nachází pouhých 15 metrů od pláže, a bláto je asi 100 metrů. Všechny pláže jsou vhodné pro malé děti. Více...

pláž: 15 m | centrum: 20 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A4+2(a), Studio2+1(a)

Apartmány NJIVICE, Ostrov Krk

Apartmány jsou umístěny v Njivice (ubytování na ostrově Krk), v klidné a krásné krajině s výhledem na moře. Od pláže a 250 m od centra města 500 m. Mají vše, co jeden byt k pronájmu by měli mít:...

pláž: 250 m | centrum: 500 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A4+2(a), A4+1(a), A...
 • A2+2 (a)
  38.00 - 91.00 €
 • A4+2 (a)
  58.00 - 111.00 €
 • A4+1 (a)
  58.00 - 111.00 €
 • A4 (a)
  58.00 - 98.00 €
 • S2 (a)
  32.00 - 47.00 €
 • S2+1 (a)
  32.00 - 60.00 €
 • A2+2 (b)
  38.00 - 91.00 €
 • A2+2 (c)
  38.00 - 91.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou ostrov Cres.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica