Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na ostrově Hvar, Region Split. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Hvar
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Hvar

Díky průměrnému počtu 2 718 hodin slunce za rok je ostrov Hvar nejslunnějším ostrovem Evropy. Je také jediným ostrovem, na kterém se nachází čtyři lokality světového dědictví UNESCO, ostrovem plným kulturního bohatství. Většina návštěvníků směřuje do  města Hvar, které je díky přítomnosti slavných celebrit mnohdy přirovnáváno k St. Tropez. Nádherné benátské centrum města a nedaleké legendární ostrovy Paklené dělají z města Hvar po právu jednu z nejvyhledávanějších destinací země. Nicméně za návštěvu stojí i ostatní části ostrova, které nabízejí různorodé vyžití.

 

Bývalé hlavní město Stari Grad, dříve známé pod názvem Faros, bylo založeno starověkými Řeky v roce 384 př. n. l. a je nejstarším městem Chorvatska. Historii zde můžete nasát při pěších procházkách příjemnými dlážděnými ulicemi. Město Jelsa je také oblíbenou destinací se skvělými plážemi a klidným příjemným přístavem. Město se v roce 2014 stalo prvním městem moderní Evropy, ve kterém byla zřízena pravidelná linka hydroplánové dopravy.

 

Mnoho turistů směřuje přes proslulý tunel Pitve do jižních oblastí Zavala, Ivan Dolac a Sveta Nedjelja, kde jsou hlavními lákadly pláže a prvotřídní vína vyráběná z odrůdy příbuzné odrůdě Zinfandel, Plavač Mali, která zde roste na příkrých svazích.

 

Můžete navštívit některé z neobvyklých festivalů ostrova Hvar, a to včetně červnového festivalu levandule a srpnového festivalu plcha velkého, nebo velikonoční procesí „Za križen“ v šesti vesničkách poblíž Jelsy, jehož tradice trvá nepřetržitě již více než 500 let. Jedná se o 22kilometrové procesí, které se koná v noci na Zelený čtvrtek.

 

Ubytování v soukromí na ostrově Hvar

Na ostrově Hvar je k dispozici široká nabídka ubytování v soukromí a výběr společnosti PSH Chorvatska zahrnuje vilyapartmány i garsoniéry, ve kterých můžete na tomto kouzelném ostrově strávit dokonalou dovolenou.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány na ostrově Hvar!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

Apartmány Jakić - Tučepi

V srdci Dalmácie, apartmány Jakić (Tučepi). Kvalita je naše volba!

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

na ostrově Hvar apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Hvar | apartmány | pokoje | rekreační domy na ostrově Hvar

Momentálně zde nejsou žádné objekty na ostrově Hvar. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Hvar

Apartmány Krešić, Ostrov Hvar - Hvar

Object (Apartmány Kresic) je umístěn u vchodu do města Hvar, 5 -10 minut chůze od centra města a pláže, klidné a klidném prostředí s výhledem na moře, město, pekelné ostrovní pevnost. Apartmány se nacházejí v prvním a druhém patře nově postaveného rodinný dům, kompletně zařízený a všechny mají terasu s výhledem na moře, město a ostrovy, klimatizace a bezplatné Wi-Fi, na zahradě je gril pro všechny hosty, s domem a parkování, vše hosté si welcome drink. Příjezd do bytu 14 hodin, jít až na 10 hodin.

pláž: 300 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A2(a), A4(a), A5(a), S1(a)
 • A2 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A4 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A5 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • S1 (a)
  40.00 - 80.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou na ostrově Hvar.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica