Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Hvar, ostrov Hvar. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Hvar - Hvar
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Hvar - Hvar

Nová Ibiza, nový St Tropez, dovolená hot spot pro bohaté a slavné - vyberte si z Beyoncé, Tom Cruise, Prince Harry a Giorgio Armani - Hvar Město je jedním z nejexkluzivnějších a stylových destinací v Evropě, s zvyšující se reputaci jako jeden z největších světových výrobců skvrny.

 

A zatímco noční život je dobrá (nenechte si ujít Hula Hula a Carpe Diem), Hvar je především místem kultury a tradice. Jedná se o město, kde organizovaná turistika začala v Evropě v roce 1868, se založením Hvar zdravotnické společnosti v roce 1868. To je doma k nejstarší veřejné divadlo v Evropě, postavené v roce 1612, který se nachází v prvním patře impozantní Arsenal budova střežící vchod do největší náměstí v celé Dalmácii. A Hvar je jediný ostrov na světě se čtyřmi dědictví UNESCO.

 

Ujistěte se, že vyšplhat až na španělskou pevnost vysoko nad městem, který dává nádherný výhled na staré město a smaragdových šperků z Pekelných ostrovů v přední části města. Zde si můžete vzít taxi vody ke všem druhům požitků - záliv stranickou Stipanska na Carpe Diem Beach, top pláže CNN FKK ve světě v Jerolim, nebo úžasné kulturní oáze Palmizana, kompletní s pávy, uměleckou galerii a arboretum. Jednou ze silných stránek ostrova Hvar je to, že se jedná o velmi rovnostářská město, kde batůžkáři třít ramena s celebritami, a malé pronájem lodě projít zaparkovaná super jachty. Cestovní ruch se rozšířilo ve městě, takže pracovníky cestovního ruchu z místních obyvatel, kteří se kdysi živil z olivových hájů, levandule polí, vinic a samozřejmě ryby z Jadranu.

 

Tyto prvky jsou do značné míry na displeji v turistickém scéně a Hvar vína, olivový olej a obecně gastronomie získávají rostoucí mezinárodní pozornost, a Armani se jménem luxusní rybí restaurace Gariful mezi svými špičkovými 7 restaurací na světě. Pro tradiční místní rybího pokrmu, zeptejte se na Hvar gregada. Existuje spousta možností pro více aktivní turisty a místní odborníci "Hvar Adventure" vám pomůže využít celou škálu sportovního vyžití, včetně cyklistika, jízda na kajaku, pěší turistiku, plachtění a horolezectví.

 

Take v tempu života s pomalou kávy na Pjaca, nebo hlavního náměstí, a dívat se na svět jet, než ztratí se do bludiště bočních ulic v historickém centru obou stranách náměstí. Neexistují žádné velké pláže jako takový v bezprostřední blízkosti, ale Pekelných ostrovů je mít v hojnosti, a alespoň jeden celodenní výlet je nutností.

 

Soukromé ubytování v Hvar

Co Hvar chybí v centrální pláže, to více než vyrovná v soukromém ubytování, a my v PSH Chorvatsku mají vynikající výběr soukromých apartmánů a vil v místě a okolí Hvar, jakož i jiné možnosti v dalších lokalitách Hvar, jako Stari Grad, Jelsa a Sveta Nedjelja. Podívejte se na naši nabídku soukromých ubytovacích možností níže.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Hvar!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

Apartmány Jakić - Tučepi

V srdci Dalmácie, apartmány Jakić (Tučepi). Kvalita je naše volba!

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

v Hvar apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Hvar - Hvar | apartmány | pokoje | rekreační domy v Hvar

Apartmány Krešić

Object (Apartmány Kresic) je umístěn u vchodu do města Hvar, 5 -10 minut chůze od centra města a pláže, klidné a klidném prostředí s výhledem na moře, město, pekelné ostrovní pevnost. Apartmány se nacházejí v prvním a druhém patře nově postaveného rodinný dům, kompletně zařízený a všechny mají terasu s výhledem na moře, město a ostrovy, klimatizace a bezplatné Wi-Fi, na zahradě je gril pro všechny hosty, s domem a parkování, vše hosté si welcome drink. Příjezd do bytu 14 hodin, jít až na 10 hodin.

pláž: 300 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A2(a), A4(a), A5(a), S1(a)
 • A2 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A4 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A5 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • S1 (a)
  40.00 - 80.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Hvar.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica