Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Jelsa, ostrov Hvar. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Hvar - Jelsa
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Hvar - Jelsa

Není pochyb o tom, že Hvar je nejslavnější ostrov v Chorvatsku, ale daleko od pozlátko a půvab města Hvar, máte Jelsa, malebná dalmatské město s překvapivou kvantum přírodní a kulturní bohatství. Jelsa je skutečný skrytý klenot a skvělé místo pro rodinnou dovolenou.

 

Když přijde na plážích Jelsa, který má pláže, aby vyhovoval všem a nejlepší část je, že jsou všechny v okolí. Nejpopulárnější s rodinami jsou Mina a Grebišće pláže a pro ty, které jsou dítě osvobodit, měli byste zamířit do Zenčišće nebo Vitarnja pláží. Koupání na některé z těchto nedotčené pláže je čistá radost.

 

Historie Jelsa sahá až do starověkých Řeků a Jelsa můžete najít nějaké skutečné poklady. Ujistěte se, že prozkoumat starověké řecké strážní věže Tor, kde budete získat nádherný výhled na Jelsa a Split a římské pevnosti Galešnik. Pro jedinečný kulturní zážitek Jelsa je 500-letý UNESCO vepsaný "v návaznosti na kříž" velikonoční procesí je nutností. Průvod se koná na Zelený čtvrtek a začne v Jelsa a prochází celkem 6 farností na Hvaru.

 

Při pohledu na celodenní výlet projet na Hvar a zažít veškeré kouzlo této fantastické město nebo si můžete vzít na krátkou výlet lodí a prozkoumat malebné ostrovy Pakleni.

 

Při pohledu na soukromé ubytování v Jelsa?

PSH Chorvatsko má obrovský výběr bytů, vil a rodinných domů jsou k dispozici vyhovět vám na vaší letní dovolenou v Jelsa.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Jelsa!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Villa ANA, Živogošće

Villa Ana (ubytování v Živogošče), standardní nabízející pohodlné ubytován...

Apartmány Meri, Igrane

Villa (apartmány u moře), se nachází v malé ob...

Apartmány Oklopčić - Čiovo

Vítejte v Apartments Oklopčić! Apartmány v Okrug Gornji na o...

Apartmány VERA (Pisak)

Hledáte ubytování s výhledem na moře a n&aacut...

v Jelsa apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Hvar - Jelsa | apartmány | pokoje | rekreační domy v Jelsa

Momentálně zde nejsou žádné objekty v Jelsa. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Hvar - Jelsa

VILA IRMING, Ostrov Hvar - Sveta Nedjelja

Ubytování není k pronájmu, ale těšit!

Naše vila (ubytování Sveta Nedjelja - ostrov Hvar) se nachází v první řadě u moře (cca 30 m), a to je na asfaltové silnici. Vila je samostatně stojící v borovém lese na pozemku cca 900 m², který...

pláž: 25 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A4(a), S3+1(a), S2(a), Studi...
 • A4 (a)
  39.00 - 119.00 €
 • S3+1 (a)
  12.00 - 24.00 €
 • S2 (a)
  12.00 - 24.00 €
 • Studio2 (a)
  29.00 - 69.00 €
 • Studio4 (a)
  35.00 - 79.00 €
 • A3+1 (b)
  35.00 - 89.00 €

Apartmán Rolanda, Ostrov Hvar - Sućuraj

V prvním patře soukromého domu (v Sućuraj na ostrově Hvar) Nabízíme k pronájmu garsoniéru (pro 2 osoby) a apartmán (pro 2+2 osoby) s vlastn&iacut...

pláž: 90 m | centrum: 1000 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A2(a)

Apartmány Krešić, Ostrov Hvar - Hvar

Object (Apartmány Kresic) je umístěn u vchodu do města Hvar, 5 -10 minut chůze od centra města a pláže, klidné a klidném prostředí s výhledem na ...

pláž: 300 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A2(a), A4(a), A5(a), S1(a)
 • A2 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A4 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A5 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • S1 (a)
  40.00 - 80.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Jelsa.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac