Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Jelsa, ostrov Hvar. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Hvar - Jelsa
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Hvar - Jelsa

Není pochyb o tom, že Hvar je nejslavnější ostrov v Chorvatsku, ale daleko od pozlátko a půvab města Hvar, máte Jelsa, malebná dalmatské město s překvapivou kvantum přírodní a kulturní bohatství. Jelsa je skutečný skrytý klenot a skvělé místo pro rodinnou dovolenou.

 

Když přijde na plážích Jelsa, který má pláže, aby vyhovoval všem a nejlepší část je, že jsou všechny v okolí. Nejpopulárnější s rodinami jsou Mina a Grebišće pláže a pro ty, které jsou dítě osvobodit, měli byste zamířit do Zenčišće nebo Vitarnja pláží. Koupání na některé z těchto nedotčené pláže je čistá radost.

 

Historie Jelsa sahá až do starověkých Řeků a Jelsa můžete najít nějaké skutečné poklady. Ujistěte se, že prozkoumat starověké řecké strážní věže Tor, kde budete získat nádherný výhled na Jelsa a Split a římské pevnosti Galešnik. Pro jedinečný kulturní zážitek Jelsa je 500-letý UNESCO vepsaný "v návaznosti na kříž" velikonoční procesí je nutností. Průvod se koná na Zelený čtvrtek a začne v Jelsa a prochází celkem 6 farností na Hvaru.

 

Při pohledu na celodenní výlet projet na Hvar a zažít veškeré kouzlo této fantastické město nebo si můžete vzít na krátkou výlet lodí a prozkoumat malebné ostrovy Pakleni.

 

Při pohledu na soukromé ubytování v Jelsa?

PSH Chorvatsko má obrovský výběr bytů, vil a rodinných domů jsou k dispozici vyhovět vám na vaší letní dovolenou v Jelsa.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Jelsa!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

Apartmány Jakić - Tučepi

V srdci Dalmácie, apartmány Jakić (Tučepi). Kvalita je naše volba!

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

v Jelsa apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Hvar - Jelsa | apartmány | pokoje | rekreační domy v Jelsa

Momentálně zde nejsou žádné objekty v Jelsa. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Hvar - Jelsa

Apartmány Krešić, Ostrov Hvar - Hvar

Object (Apartmány Kresic) je umístěn u vchodu do města Hvar, 5 -10 minut chůze od centra města a pláže, klidné a klidném prostředí s výhledem na moře, město, pekelné ostrovní pevnost. Apartmány se nacházejí v prvním a druhém patře nově postaveného rodinný dům, kompletně zařízený a všechny mají terasu s výhledem na moře, město a ostrovy, klimatizace a bezplatné Wi-Fi, na zahradě je gril pro všechny hosty, s domem a parkování, vše hosté si welcome drink. Příjezd do bytu 14 hodin, jít až na 10 hodin.

pláž: 300 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A2(a), A4(a), A5(a), S1(a)
 • A2 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A4 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A5 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • S1 (a)
  40.00 - 80.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Jelsa.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica