Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Stari Grad, ostrov Hvar. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Hvar - Stari Grad
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Hvar - Stari Grad

Stari Grad je město s bohatou historií, ideální pro vše, co milovníky historie. Bylo založeno v roce 384 před naším letopočtem Řeky a byl dříve známý jako Faros. Město je prasknutí s kulturními a historickými poklady a byla uznána UNESCO tím, že je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

 

Zatímco v historickém centru města Stari Grad ujistěte se, že jste navštívili Tvrdalj, hrad postavený Petar Hektorović a dominikánského kláštera. Kromě toho Stari Grad Plain, který byl neustále pracuje na více než 24 století je také na seznamu světového dědictví UNESCO a rozhodně stojí za návštěvu.

 

S tak velkou historii v pěstování hroznů a oliv, měli byste být líný, aby ochutnat některé výjimečné Hvar víno a olivový olej. Zkuste víno z Paveto Petrić, jehož hrozny jsou pěstovány na starigradském Plain. Budete pít víno jako staří Řekové před 2400 lety.

 

Pro ty z vás, kteří si chtějí užít nějaký čas v svůdné Jaderském moři, Stari Grad má poměrně málo nádherné pláže, nejlepší pohody Banj, Lanterna a Maslinica pláží.

 

Pro ty z vás hledají pro jednodenní výlet, zamíří do glamourous Hvar a jít celebrity špinění nebo alternativně jet trajektem ze Stari Grad na Split a navštívit Chorvatsko je druhé největší město.

 

Při pohledu na soukromé ubytování v Stari Grad?

Pokud jste na trhu pro kvalitní byt, dům nebo rekreační dům PSH Chorvatsko má velké množství vynikajících možností ubytování v soukromí jsou nutné k uspokojení všech cenových kategorií.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Stari Grad!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

Apartmány Meri, Igrane

Vila na pláži - terasa s výhledem na moře

v Stari Grad apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Hvar - Stari Grad | apartmány | pokoje | rekreační domy v Stari Grad

Momentálně zde nejsou žádné objekty v Stari Grad. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Hvar - Stari Grad

VILA IRMING, Ostrov Hvar - Sveta Nedjelja

Ubytování není k pronájmu, ale těšit!

Naše vila (ubytování Sveta Nedjelja - ostrov Hvar) se nachází v první řadě u moře (cca 30 m), a to je na asfaltové silnici. Vila je samostatně stojící v borovém lese na pozemku cca 900 m², který se nachází na mírném svahu, na úpatí garáži pro 6 aut. Objekt je napojen na městské vody, třífázový proud v rozmezí GSM a pevnou linku a bezplatné vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu.

pláž: 25 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A4(a), S3+1(a), S2(a), Studi...
 • A4 (a)
  39.00 - 119.00 €
 • S3+1 (a)
  12.00 - 24.00 €
 • S2 (a)
  12.00 - 24.00 €
 • Studio2 (a)
  29.00 - 69.00 €
 • Studio4 (a)
  35.00 - 79.00 €
 • A3+1 (b)
  35.00 - 89.00 €

Apartmány Krešić, Ostrov Hvar - Hvar

Object (Apartmány Kresic) je umístěn u vchodu do města Hvar, 5 -10 minut chůze od centra města a pláže, klidné a klidném prostředí s výhledem na moře, město, pekelné ostrovní pevnost. Apartmány se nacházejí v prvním a druhém patře nově postaveného rodinný dům, kompletně zařízený a všechny mají terasu s výhledem na moře, město a ostrovy, klimatizace a bezplatné Wi-Fi, na zahradě je gril pro všechny hosty, s domem a parkování, vše hosté si welcome drink. Příjezd do bytu 14 hodin, jít až na 10 hodin.

pláž: 300 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A2(a), A4(a), A5(a), S1(a)
 • A2 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A4 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A5 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • S1 (a)
  40.00 - 80.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Stari Grad.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)