Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Sveta Nedjelja, ostrov Hvar. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Hvar - Sveta Nedjelja
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Hvar - Sveta Nedjelja

Říkal někdo nejlepší víno Hvaru! Sveta Nedjelja je země vína. Jeden z nejlepších vinařství Chorvatska sídlí v Sveta Nedjelja, Zlatan Otok. Mají získal řadu ocenění za své vynikající vína a jsou skutečným Chorvatský úspěch. Strmé slunečné svahy Sveta Nedjelja, aby bylo ideální pro pěstování vynikající chorvatský červená odrůda Plavac Mali. Ujistěte se, že vyzkoušet Zlatan Otok Grand Cru, multi-oceněný PLAVAC Mali vyrobený z Zlatan Otoks nejlepších vinic.

 

Slušné jídlo vždy jde ruku v ruce s sklenky vína. Hlava pro Sveta Nedjelja Marina na konzumaci v restauraci Bilo Idro, který patří k nejlepším na ostrově Hvar. Tam můžete udělat degustaci vín spojenou s nejčerstvější plody moře Hvar a mají vynikající den.

 

Po tom všem, že jíst, že je čas vyrazit na pláž. Sveta Nedjelja má poměrně málo malebných plážích, ale nejlepší parta je Lučišća. Jaderské moře je v její nejlepší na pláži prozatím křišťálově čisté a připravené pro vás skočit dál.

 

Aktivní dovolená nadšenci mohou vyzkoušet si lezení po skalách se stoupáním k dispozici pro úrovně zážitku.

 

Pokud jste chtěl vzít jednodenní výlet se můžete vydat do města Hvar a putují půvabné staré město, nebo hlava na seznamu chráněných památek UNESCO Stari Grad a dozvědět se něco o jeho historii. Pokud to nestačí chytit trajektem do Splitu od Stari Grad.

 

Při pohledu u bytů v Sveta Nedjelja?

pro byty, vily a domy v Sveta Nedjelja hledá, PSH Chorvatsko mají některé skvělé ubytování v soukromí dostupné možnosti. Máme také soukromé ubytování v Stari Grad, Jelsa a Hvar.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Sveta Nedjelja!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

Apartmány Meri, Igrane

Vila na pláži - terasa s výhledem na moře

v Sveta Nedjelja apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Hvar - Sveta Nedjelja | apartmány | pokoje | rekreační domy v Sveta Nedjelja

VILA IRMING

Ubytování není k pronájmu, ale těšit!

Naše vila (ubytování Sveta Nedjelja - ostrov Hvar) se nachází v první řadě u moře (cca 30 m), a to je na asfaltové silnici. Vila je samostatně stojící v borovém lese na pozemku cca 900 m², který se nachází na mírném svahu, na úpatí garáži pro 6 aut. Objekt je napojen na městské vody, třífázový proud v rozmezí GSM a pevnou linku a bezplatné vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu.

pláž: 25 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A4(a), S3+1(a), S2(a), Studi...
 • A4 (a)
  39.00 - 119.00 €
 • S3+1 (a)
  12.00 - 24.00 €
 • S2 (a)
  12.00 - 24.00 €
 • Studio2 (a)
  29.00 - 69.00 €
 • Studio4 (a)
  35.00 - 79.00 €
 • A3+1 (b)
  35.00 - 89.00 €

Ubytování v okolí Ostrov Hvar - Sveta Nedjelja

Apartmány Krešić, Ostrov Hvar - Hvar

Object (Apartmány Kresic) je umístěn u vchodu do města Hvar, 5 -10 minut chůze od centra města a pláže, klidné a klidném prostředí s výhledem na moře, město, pekelné ostrovní pevnost. Apartmány se nacházejí v prvním a druhém patře nově postaveného rodinný dům, kompletně zařízený a všechny mají terasu s výhledem na moře, město a ostrovy, klimatizace a bezplatné Wi-Fi, na zahradě je gril pro všechny hosty, s domem a parkování, vše hosté si welcome drink. Příjezd do bytu 14 hodin, jít až na 10 hodin.

pláž: 300 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A2(a), A4(a), A5(a), S1(a)
 • A2 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A4 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • A5 (a)
  60.00 - 120.00 €
 • S1 (a)
  40.00 - 80.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Sveta Nedjelja.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica