Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na ostrově Korčula, region Dubrovnik. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Korčula
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Korčula

Pro mnoho návštěvníků je ostrov Korčula  nejkrásnějším dalmatským ostrovem. Ostrov nabízí záviděníhodnou různorodost historie, tradic, gastronomických zážitků, přírodního bohatství a pláží.

 

Na vrcholu tohoto seznamu samozřejmě stojí město Korčula, jedno z nejlépe zachovalých historických měst na pobřeží. Jistě vám nebude dlouho trvat, než si uvědomíte, že se zde narodil cestovatel Marko Polo. Navštivte jeho dům a užijte si výhled, který v něm podnítil jeho touhu po cestovatelském dobrodružství.

 

Korčula je ostrovem vína a dvě jeho nejslavnější odrůdy, Pošip a Grk, přitahují stále rostoucí zájem mezinárodní veřejnosti. Odrůda Grk se pěstuje pouze na písčité půdě v Lumbardě (užijte si koupání v moři v této idylické vesničce), zatímco srdce vinic odrůdy Pošip leží v Caře ve středu ostrova.

 

Vela Luka na západním cípu je domovem jedné z nejpůsobivějších jeskyní této oblasti. Vykopávky zde vedou odborníci z oxfordské univerzity. Je také důležitou spojnicí na cestě katamaránů do měst Hvar a Split. Město Korčula je trajektem spojeno s městem Orebić na poloostrově Pelješac, odkud můžete dále pokračovat do Dubrovníku.

 

Korčula je ostrovem s bujnou zelení, uvolněným životním tempem, starodávnými vesničkami v kopcích, které se vyznačují skutečně středomořským charakterem tak, jak tomu bývalo v minulosti. Je také ostrovem hrdým na svoje tradice. Budete-li mít příležitost, určitě si nenechte ujít úžasný korčulský mečový tanec.

 

Ubytování v soukromí na ostrově Korčula

Na ostrově Korčula je mnoho možností ubytování v soukromí. Ve společnosti PSH Chorvatska jsme pro vás sestavili rozmanitý výběr vilapartmánů a dalších privátních ubytovacích objektů, které vám umožní najít si ideální rekreační objekt na letošní léto.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Ostrov Korčula!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Ostrov Korčula apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Korčula | apartmány | pokoje | rekreační domy Ostrov Korčula

Apartmány Marija

Ubytování přímo u moře

Naše apartmány se nacházejí v malé rybářské vesnici ZAVALATICA. V domě u moře jsou apartmány ve vysokém přízemí apartmán TEO v prvním patře apartmán Toni, ve druhém patře apartmán LUKA. Všechny tyto apartmány mají 2 ložnice a jsou ideální pro rodinu. V blízkosti jsou další 2 apartmány: BEPINA a LUIGI. Apartmán Bepina je pro 5 osob a Luigi pro 2 osoby. Tyto apartmány jsou vzdáleny 70 m od moře. Všechny apartmány mají satelitní TV, klimatizaci, WiFi internet. Neexistují žádné další náklady, vše je zahrnuto v ceně.

pláž: m | centrum: 0 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A2+2(b), A4+1(a), A...
 • A2+2 (a)
  60.00 - 60.00 €
 • A2+2 (b)
  50.00 - 70.00 €
 • A4+1 (a)
  50.00 - 70.00 €
 • A5 (a)
  60.00 - 80.00 €
 • A2 (a)
  40.00 - 50.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Ostrov Korčula.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica