Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Brna, ostrov Korčula. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Korčula - Brna
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Korčula - Brna

Nachází se na jižním pobřeží ostrova Korčula leží obec Brna. Na rozdíl od většiny míst v Chorvatsku, Brna má poměrně krátkou historii. Přístavní město byl vyvinut v 19. století vyvážet víno se vyrábí v nedaleké obci Smokvica. Dnes Brna je nejvíce známý pro své nádherné zátoce s kouzelnými malými plážemi. Naše oblíbená pláž je Zal Beach, která je ve stínu velkých borovic, které poskytují tolik potřebnou úlevu od horkým letním sluncem.

 

Místní legenda má to, že mořské panny vyhřívat na slunci podél břehů Brna a že řecký král Odysseus zde kdysi ukotveny po dobu několika dní, zatímco ho firma mořské panny uchovávány.

 

V těsné blízkosti Brna je zátoka Istruga, který je známý pro peloidech - léčivým bahnem. Tyto peloidů mají léčivé vlastnosti a používá se pro pomoc při revmatických chorob a onemocnění kůže. Peloidy se používají také v kosmetice a pomoci oživit kůži, takže ušetřit návštěvu do lázní a dát si zdarma obličeje pomocí bahna.

 

Chtějí udělat něco jedinečného? Pak zkuste osel safari začínat v Žrnovo. Budete procházet olivové háje a Pavja Luka Bay, před ukončením den plavání a šnorchlování. Sportovní typy zamířit do sportovního centra v blízkosti Istruga Beach, kde si můžete zahrát tenis.

 

Město Staré Korčula je ideálním jednodenní výlet z Brna. Pravidelná autobusová linka vás spojí se rodiště slavného průzkumníka Marco Polo.

 

Najít skvělým poměrem cena ubytování v soukromí v Brna

Máme vynikající výběr bytů, vil a rodinných domů k dispozici v Brna. Navíc zde na PSH Chorvatskem, máme také širokou škálu ubytování v Blato, Lumbarda a Korčula město - to vše vám zajistí nezapomenutelnou dovolenou v Korčula.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Brna!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

v Brna apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Korčula - Brna | apartmány | pokoje | rekreační domy v Brna

Momentálně zde nejsou žádné objekty v Brna. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Brna.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica