Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na ostrově Krk, Kvarner. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Krk
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Krk

Známý jako Zlatý ostrov (Insula Aurea) od starověku, ostrov Krk je největší z 1185 ostrovů Chorvatska. Tento ostrov je již dlouho destinace pro dovolenou se svými nesčetnými nedotčené pláže, z nichž 15 jsou držiteli modré stav vlajky, 2500 hodin slunečního svitu ročně nedotčené přírodní krásy a jedinečné kulturní tradice.

 

Ostrov Krk, který má pláže pro každého. Ať už je to, orientovaný kamenitá, oblázková, písčitá, rodina, na samotě, dosažitelné pěšky, autem nebo lodí, Krk má všechno. Jadranská je křišťálově čisté kolem celého ostrova, takže byste se těžko najít pláž se vám nelíbí.

 

Pro milovníky přírody, Krk má přírodní krásy si nesmíte nechat ujít. Ujistěte se, že vidět 110m dlouhá Jeskyně Biserujka s jeho nápadné, stalagmity, stalaktity a vápenec pilíře a ornitologického rezervy nacházející se v severovýchodní části ostrova, kde můžete vidět vzácný sup bělohlavý.

 

Aktivní dovolená nadšenci budou průběžně obsazena s více než 300 km turistických a cyklistických tras, plachtění, potápění a dokonce i probudit nástupu na palubu parku.

 

Jeden z více zvědavých aspekty ostrova Krk je její spojení s číslem 7. ostrov byl obýván Chorvatů v 7. století, přežila sedm pirátských útoků v celé historii, 7. frankopanský princ byl poslední princ Krk a ostrov má sedm princip center. Co je to s Krk a číslo sedm? Přijďte a prozkoumat ho!

 

Pro jednodenní výlet vyzkoušet některý z výletů lodí na nedaleké ostrovy Cres a Lošinj a strávit den zkoumání svých stránkách.

 

Soukromé ubytování na ostrově Krk

Ostrov Krk je jen rekreanti sen, a PSH Chorvatsko má širokou škálu bytů, vil a domů ideální polohu pro splnění vašich potřeb ubytování. Máme také byty v Krk, Malinska, Omišalj, Punat, Šilo a Vrbnik.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Ostrov Krk!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány na pláži, leží pod palmy a relaxovat v bazénu

Ostrov Krk apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Krk | apartmány | pokoje | rekreační domy Ostrov Krk

Apartmány NJIVICE

Apartmány jsou umístěny v Njivice (ubytování na ostrově Krk), v klidné a krásné krajině s výhledem na moře. Od pláže a 250 m od centra města 500 m. Mají vše, co jeden byt k pronájmu by měli mít: klimatizace, telefon, internet, TV se satelitním příjmem, vlastní vchod, terasa, parkoviště, krb, venkovní sprchu a fontánu. Njivice byl kdysi malá rybářská vesnice a nyní je lákavá a atraktivní místo pro dovolenou v zelené a modré moře. Během dne, nebo dokonce v noci, Njivice nabízí mnoho sportovních a rekreačních aktivit - tenis, bowling, minigolf, stolní tenis, basketbal, fotbal, a tak dále. Je mimořádně atraktivní nabízejí zábavu na pláži, od her jízdy motorovým člunem, koloběžky, lyžování, surfování nebo padák letu. Na organizovaných výletů můžete poznávat přírodní krásy nebo kulturně-historických památek. Pokud jste se rozhodli na chvíli zapomenout na každodenní život, pak jste si vybrali správné místo pro Vaši dovolenou. Vítejte!

pláž: 250 m | centrum: 500 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A4+2(a), A4+1(a), A...
 • A2+2 (a)
  38.00 - 91.00 €
 • A4+2 (a)
  58.00 - 111.00 €
 • A4+1 (a)
  58.00 - 111.00 €
 • A4 (a)
  58.00 - 98.00 €
 • S2 (a)
  32.00 - 47.00 €
 • S2+1 (a)
  32.00 - 60.00 €
 • A2+2 (b)
  38.00 - 91.00 €
 • A2+2 (c)
  38.00 - 91.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Ostrov Krk.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica