Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Krk, ostrov Krk. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Krk - Krk
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Krk - Krk

O městě Krk se již zmiňoval proslulý básník antického Řecka Homér jako o městu Kouerto. Město se pyšní bohatou historií a kulturním dědictvím, se kterým se můžete seznámit v expozicích místních muzeí a historických budov.

 

Jedná se o příjemné kamenné město úzkých a okouzlujících uliček, v jehož kouzle tradiční kamenné architektury se snadno ztratíte. Je zde spousta kostelů, z nichž nejvýznamnější je krkská katedrála s bazilikou z 5. století. Nesmíte si také nechat ujít náměstí Kamplin, s hradem Frankopanski Kaštel a hranatou věží, která vznikla ve 12. století.

 

Krk se pyšní bohatou gastronomickou tradicí a je znám také místní odrůdou hroznového vína, která se nazývá Žlahtina. Milovníci těstovin si nenechají ujít příležitost ochutnat nejznámější krkské jídlo šurlice – ručně válené těstoviny, které převládají ve většině menu v obvykle vynikajících restauracích města.

 

Krk je největší obcí ostrova stejného názvu, ale na ostrově lze snadno navštívit také další místa, z nichž nejzajímavějšími jsou vinařská města VrbnikOmišalj a Malinska. Ostrov je spojen s pevninou mostem a má své vlastní letiště, které bylo pojmenováno po nedalekém městě Rijeka.

 

Pro ty, kteří se zajímají o aktivnější dovolenou, je zde k dispozici nabídka vodních sportů, a to včetně plaveb na plachetnicích a potápění, přičemž na pevnině se můžete věnovat túrám a cyklistice. Za městem se nachází stezka olivovým hájem, která představuje příjemný a skvělý způsob, jak se dozvědět více o tradici pěstování olivovníků v Chorvatsku.

 

Ubytování v soukromí na Krku (na ostrově Krk)

Ubytování v soukromí je velice různorodé, najdete tu apartmány v historickém centru města i vily s výhledem na moře a přístupem na pláž. Jednoduše si projděte výběr společnosti PSH Chorvatska a najděte si to nejlepší řešení pro váš rekreační pobyt.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Krk!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány na pláži, leží pod palmy a relaxovat v bazénu

Krk apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Krk - Krk | apartmány | pokoje | rekreační domy Krk

Momentálně zde nejsou žádné objekty Krk. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Krk - Krk

Apartmány NJIVICE, Ostrov Krk

Apartmány jsou umístěny v Njivice (ubytování na ostrově Krk), v klidné a krásné krajině s výhledem na moře. Od pláže a 250 m od centra města 500 m. Mají vše, co jeden byt k pronájmu by měli mít: klimatizace, telefon, internet, TV se satelitním příjmem, vlastní vchod, terasa, parkoviště, krb, venkovní sprchu a fontánu. Njivice byl kdysi malá rybářská vesnice a nyní je lákavá a atraktivní místo pro dovolenou v zelené a modré moře. Během dne, nebo dokonce v noci, Njivice nabízí mnoho sportovních a rekreačních aktivit - tenis, bowling, minigolf, stolní tenis, basketbal, fotbal, a tak dále. Je mimořádně atraktivní nabízejí zábavu na pláži, od her jízdy motorovým člunem, koloběžky, lyžování, surfování nebo padák letu. Na organizovaných výletů můžete poznávat přírodní krásy nebo kulturně-historických památek. Pokud jste se rozhodli na chvíli zapomenout na každodenní život, pak jste si vybrali správné místo pro Vaši dovolenou. Vítejte!

pláž: 250 m | centrum: 500 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A4+2(a), A4+1(a), A...
 • A2+2 (a)
  38.00 - 91.00 €
 • A4+2 (a)
  58.00 - 111.00 €
 • A4+1 (a)
  58.00 - 111.00 €
 • A4 (a)
  58.00 - 98.00 €
 • S2 (a)
  32.00 - 47.00 €
 • S2+1 (a)
  32.00 - 60.00 €
 • A2+2 (b)
  38.00 - 91.00 €
 • A2+2 (c)
  38.00 - 91.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Krk.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica