Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Vrbnik, ostrov Krk. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Krk - Vrbnik
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Krk - Vrbnik

Chorvatské ostrovy jsou plné nejrůznějších pokladů a turisté se rozhodnou pronajmout rekreační vily či ubytování v soukromí často vstoupit do světa tradice a šarm, že moderní svět uplynula. Jen málo destinací, například, může být tak okouzlující, nebo historický, že malá osada Vrbnik na ostrově Krk, samotný ostrov, ale v těchto dnech s pevninou spojen mostem.

 

Pronájem ubytování v Vrbnik je, aby se posadil na kolébce Chorvatska civilizace, po dobu od Vrbnik přišel zakladatel prvního Glagolské knihtisku v Chorvatsku, čímž se obec místo v literární historii Chorvatska.

 

Pokud vaše soukromé ubytování v Vrbnik starého města, zažijete své kuriózní tradice a úzké kamenné uličky zblízka, tak úzká, že se říká, tady je nejužší ulice v Chorvatsku. A díky svému nádhernému umístění posazený na vrcholu útesu, pohledy dolů z nábřeží restaurací na příjemné vody níže jsou opravdu idylický.

 

Vrbnik je také víno země, a to je jeden z nejdůležitějších vinařských měst v Chorvatsku, a odrůda must-try v Vrbnik je zlatá bílá místní Žlahtina, autochtonní vína na Krk, láhev, která s večeří posílí své uznání tohoto speciálního smíru, který sahá až do 1100.

 

Soukromé ubytování v Vrbnik (na ostrově Krk)

Vrbnik tam má mnoho jednodenních návštěvníků, kteří přicházejí na nádherné staré město, vyhlášenou kuchyní a že pohádkové zlaté vína, ale rostoucí počet soukromých ubytovacích možností, od bytů až po rekreační vily. Zkontrolujte kompletní výběr PSH Chorvatsko níže, a přejeme příjemnou dovolenou na ostrově Krk.

 

 

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Vrbnik!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány na pláži, leží pod palmy a relaxovat v bazénu

Vrbnik apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Krk - Vrbnik | apartmány | pokoje | rekreační domy Vrbnik

Momentálně zde nejsou žádné objekty Vrbnik. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Krk - Vrbnik

Apartmány NJIVICE, Ostrov Krk

Apartmány jsou umístěny v Njivice (ubytování na ostrově Krk), v klidné a krásné krajině s výhledem na moře. Od pláže a 250 m od centra města 500 m. Mají vše, co jeden byt k pronájmu by měli mít: klimatizace, telefon, internet, TV se satelitním příjmem, vlastní vchod, terasa, parkoviště, krb, venkovní sprchu a fontánu. Njivice byl kdysi malá rybářská vesnice a nyní je lákavá a atraktivní místo pro dovolenou v zelené a modré moře. Během dne, nebo dokonce v noci, Njivice nabízí mnoho sportovních a rekreačních aktivit - tenis, bowling, minigolf, stolní tenis, basketbal, fotbal, a tak dále. Je mimořádně atraktivní nabízejí zábavu na pláži, od her jízdy motorovým člunem, koloběžky, lyžování, surfování nebo padák letu. Na organizovaných výletů můžete poznávat přírodní krásy nebo kulturně-historických památek. Pokud jste se rozhodli na chvíli zapomenout na každodenní život, pak jste si vybrali správné místo pro Vaši dovolenou. Vítejte!

pláž: 250 m | centrum: 500 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A4+2(a), A4+1(a), A...
 • A2+2 (a)
  38.00 - 91.00 €
 • A4+2 (a)
  58.00 - 111.00 €
 • A4+1 (a)
  58.00 - 111.00 €
 • A4 (a)
  58.00 - 98.00 €
 • S2 (a)
  32.00 - 47.00 €
 • S2+1 (a)
  32.00 - 60.00 €
 • A2+2 (b)
  38.00 - 91.00 €
 • A2+2 (c)
  38.00 - 91.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Vrbnik.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica