Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na ostrově Murter, regionu Šibenik. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Murter
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Murter

Nachází se mezi Šibenik a Vodice na jih a Zadar a Biograd na Moru na sever, Murter je oblíbenou destinací dalmatské pobřeží se spoustou soukromých ubytovacích možností na výběr, prozkoumat záhadné a pohádkové ostrovy Kornati.

 

Murter a Kornati jsou jedním z nejdůležitějších destinací plachtění v Chorvatsku, jejíž půvaby patří přírodní písčité pláže, nádherné tradiční "latinské plachty", a Nero a Vezpazijanov starobylé město Colentum.

 

Pronájem bytu v centru Murteru přinese Vám nabízí autentický zážitek života v tradičním kamenném města v Dalmácii a jeho docela nábřeží průhledy jsou perfektní kulisu pro relaxační dovolenou. Život v Murteru je vše kolem moře a ostrovy Kornati jsou známé jako jedna z nejoblíbenějších destinací plachtění, s mnoha ostrovů a procházet.

 

Jak by se dalo očekávat, že pro pobřežní určení, plody Jadranu dominují menu, a tam je mnoho jemných příkladů svěžesti dalmatské kuchyně v Murteru v různých restauracích, spláchl s vynikajícími místními víny.

 

Soukromé ubytování v Murter

Existuje také několik vynikajících pláží, které pomáhají vytvořit Murter ideální rodinný určení, a existuje spousta aktivit, které nabízí, včetně mnoha ty na bázi vody jsou k dispozici od Murteru různých agentur. K dispozici je také široký výběr soukromých bytů, rekreačních vil a další privátní ubytování na nabídce a kolem Murter. Vůbec nejlepší výběr tým PSH Chorvatsko připravil celou řadu nabídek pro vás. Podívejte se na naši nabídku soukromých bytů v Murteru a jeho okolí níže a užít si svou dovolenou v Chorvatsku.

 

 

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány na ostrově Murter!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Bilo (Primošten)

Klidná dovolená, čisté moře a nové apartmány

na ostrově Murter apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Murter | apartmány | pokoje | rekreační domy na ostrově Murter

Momentálně zde nejsou žádné objekty na ostrově Murter. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou na ostrově Murter.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica