Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Novalja, ostrov Pag. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Pag - Novalja
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Pag - Novalja

Novalja na ostrově Pag je městem s bohatou historií, která sahá tisíce let do minulosti. I přesto je město dnes známo spíše jako brána k největší party Jadranu.

 

Má-li Chorvatsko nějakou pláž srovnatelnou s Ibizou, pak nejblíže jí musí být pláž ve Zrće, nedaleko města Novalja, jejíž nádherné jemné oblázky přitahují návštěvníky, kteří zbožňují večírky, z celého světa do proslulých klubů Aquarius, Papaya a Kalypso. Přes den zchlazení a poté večírek – právě tady se konají každé léto nejlepší večírky na Jadranu.

 

Navzdory večírkové image vám Novalja dokáže nabídnout i své kulturní dědictví včetně kolika kostelů, muzeí a starověkého akvaduktu, záhadného místa Paški trokut a lokality Crnkovičův dvůr.

 

Novalja je také skvělou destinací pro sportovní aktivity, která má širokou nabídku extrémnějších sportů, jako např. bungee jumping, wake-boarding, para-sailing, fly boarding a čtyřkolky. Podmínky k potápění jsou tu také výborné. Mezi aktivity, které zde můžete provozovat a které se přitom se nevyznačují takovou dávkou adrenalinu, patří cyklistika, pěší turistika, skalní lezení, fotbal a plážový volejbal. Milovníci harpunování by si neměli nechat ujít Den Novaljy dne 13. června, kdy se koná každoroční turnaj harpunářského rybolovu.

 

V Novalje by měl být také v roce 2015 zahájen provoz hydroplánů společnosti European Coastal Airlines, které propojí toto město s významnými destinacemi, jako např. SplitPula a Zadar na pevnině a ostatními ostrovy této sítě, jako např. HvarRab a CresOstrov Pag  je světově známý díky svému sýru, který někteří považují za nejlepší na světě. Z Novaljy neodjíždějte, aniž byste nějaký neochutnali.

 

Ubytování v soukromí v Novalje (na ostrově Pag)

V Novalje je k dispozici bohatá nabídka ubytování v soukromí, výběr záleží na tom, zda hledáte něco v blízkosti večírků v Zrće, nebo něco klidnějšího blíže městu. Projděte výběr společnosti PSH Chorvatska a najděte si nejvhodnější rekreační ubytování dle svých potřeb.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Novalja!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány ADRIA, Novi Vinodolski

Plně zařízené apartmány v rodinném domě s vlas...

Apartmány Palma u moře

Apartmány Palma jsou přímo u námořní přepravu ...

v Novalja apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Pag - Novalja | apartmány | pokoje | rekreační domy v Novalja

Momentálně zde nejsou žádné objekty v Novalja. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Pag - Novalja

Apartmány ŠTRUKELJ, Ostrov Pag - Povljana

Naše apartmány na ostrově Pag je ideální základnou pro vaši dovolenou!

Půjčujeme Ubytování (Pag - Povljana) v domě 3 rodiny s dětmi (až 11 osob). Apartmány se nacházejí v blízkosti pláže (100 m) v borovém lese...

pláž: 100 m | centrum: 900 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+1(a), A2+1(b), A4+1(a)

Apartmány Župić, Ostrov Pag - Lun

Mír, moře, olivy a západu slunce pro vás

Rodinné apartmány Župić se nachází v malé rybářské vesničce Lun (na ostrově Pag), který je obklopen zelenou staletými olivovn&iacut...

pláž: 300 m | centrum: 300 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+1(a), A4+1(a), A2+1(b), A...

Apartmány Babić, Ostrov Pag - Pag

Ideální poloha pro klidnou dovolenou na Pagu

Apartmány Babić Pag - apartmány ideální pro klidnou rodinnou dovolenou, která se nachází v ideální poloze 200 m od pláže Mađarica a procházky podél pláže Prosika, 10 minut od centra města. Nabíz...

pláž: 200 m | centrum: 800 m

 • Ubytovací jednotky:
A6+2(a), A2+3(a), A2+3(b)
 • A6+2 (a)
  80.00 - 100.00 €
 • A2+3 (a)
  40.00 - 60.00 €
 • A2+3 (b)
  40.00 - 60.00 €

Apartmány ARGENTIN, Ostrov Pag - Lun

Oáza klidu, objetí kamene a olivami

Vážení hosté, vítejte v našem rodinném domě, kde v prvním patře domu jsou dva apartmány k pronájmu (ubytování v Lun, ...

pláž: 300 m | centrum: 18000 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A2+2(b)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Novalja.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice