Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na ostrově Pašman, regionu Zadar. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Pašman
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Pašman

Nachází se v souostroví Zadar je Pašman, ostrov malých lidí s velkými srdce. Ve skutečnosti, Pašman obrovská srdce má své jméno - Galešnjak. Srdce ve tvaru ostrov sedí v kanálu Pašman.

 

Na východě ostrova, je Pašman kanál, který je naprosto nedotčená. Ve skutečnosti to má nejčistší vodu v Jaderském moři vzhledem k neustále se měnící proudy. Většina pláží na Pašman se nachází v kanálu, takže budete plavat v celém tomto čistou vodou. Rodiny by měly zamířit do Neviđane Beach, zdaleka nejlepší písčité pláže na ostrově.

 

Pro dobrodruhy, tam je mezinárodní trekking, která se konala každou započatou března v městečku Tkon. Akci s názvem Škraping vidí závodníků závod přes ostré pobřežních skalách podél určené trasy, každý závodní mít co nejlepší čas. Pro něco méně namáhavé proč ne jít na procházku až do Veliki Bokolj, nejvyšší vrchol Pašman je na 274m a získat panoramatický výhled na Dugi otok a Kornati na východ a na Velebit hory na západě.

 

Pašman je centrálně umístěný v Chorvatsku takže je ideální pro jednodenní výlety. Co by kamenem dohodil od Pašman máte nejlepší Cíl Evropy pro rok 2016, Zadar a fascinující Národní park Kornati Islands. O kousek dál a máte Krka a Plitvická jezera národní parky vše v rámci dvouhodinové jízdy od pevniny.

 

Soukromé ubytování na ostrově Pašman

Pašman Island je rekreanti sen a PSH Chorvatsko mají širokou škálu bytů, vil a rodinných domů ideální polohu, aby vyhovoval vašim ubytovacích potřeb a zároveň se těší svou letní dovolenou na Pašman.

 

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Pašman!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Pašman apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Pašman | apartmány | pokoje | rekreační domy Pašman

Momentálně zde nejsou žádné objekty Pašman. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Pašman

Apartmány Vesna Giro, Soline - Dugi otok, Ostrov Dugi otok

Apartmán u moře, v blízkosti pláže Sakarun

Apartmány Vesna Giro k pronájmu u moře, Soline - Dugi Otok. Dům má dva velké apartmány 80 m2, s velkými terasami s výhledem na moře. Apartmány jsou moderně a kompletně zařízen, plně klimatizované (ložnice a obývací pokoj). V zahradě je gril, který mohou hosté využít. V přední části domu je parkoviště, ale můžete kotvit délka loď do 5m. Výhodou těchto bytů je, že se nachází v blízkosti známé písečné pláže Sakarun, v blízkosti majáku Veli Rat. Na pouhých 40 km daleko, na druhém konci ostrova je Přírodní park Telašćica. Z ostrova Dugi Otok můžete snadno navštívit národní park Kornati. Tyto apartmány jsou umístěny v Soline, na severní straně ostrova. Zde si můžete vychutnat klidnou atmosféru a klidnou rodinnou dovolenou. V obci si můžete koupit domácí produkty z místních obyvatel, jako je olivový olej a denní čerstvě ulovených ryb. Místo, má pizzerii, kavárnu a obchod.

pláž: 10 m | centrum: 0 m

 • Ubytovací jednotky:
A4+1(a), A4+1(b)

Apartmány Lidija, Ostrov Ugljan

Ostrov Ugljan se nachází v blízkosti města Zadar a je spojen trajektem často v letních měsících mezi Zadar - Preko. Bay "Malá Lamjana" je jedním z největších a nejkrásnějších zátok na ostrově Ugljan v Kali. Je to asi 5 km a má skalnaté a písečné pláže. V zálivu jsou apartmány Lidija, kteří jsou daleko od moře 70 metrů. Apartmány se může ubytovat 2-4 osob, se mají moderní design, který je vybaven satelitní TV, klimatizací a vysokorychlostním připojením k internetu. Každý apartmán má vlastní terasu s výhledem na záliv a venkovní nábytek.Dům má parkovací místo a do domu se nachází malá kavárna. Hosté mohou využít gril.

pláž: 70 m | centrum: 700 m

 • Ubytovací jednotky:
A3(a), A2+1(a), A3+1(a), A4(...
 • A3 (a)
  - €
 • A2+1 (a)
  - €
 • A3+1 (a)
  - €
 • A4 (a)
  - €
 • A2+1 (b)
  - €
 • A4 (b)
  - €
 • A4 (c)
  1.00 - 1.00 €

Apartmán Lovretić, Ostrov Ugljan

Apartmán v Kali (ostrov Ugljan). Prostorný apartmán Lovretić je soukromé ubytování pro 5 osob, velikost bytu 60 m2. Skládá se ze dvou ložnic, dvě koupelny, velký obývací pokoj, kuchyně a velká terasa. V jedné místnosti je manželská postel a jedna manželská postel a samostatnou postel.

pláž: 20 m | centrum: 2000 m

 • Ubytovací jednotky:
A5(a)

Apartmány Brnabić, Ostrov Silba

Perfektní apartmány pro rodinnou dovolenou v nedotčené přírodě

Plně vybavené a moderní apartmány v nejkrásnější části ostrova (ubytování Silba). V areálu se nachází 5 minut chůze od krásné písečné pláže Sotorišće a 5 minut chůze od centra ostrova, který je prohlášen za přírodní park. Objekt byl zrekonstruován a nově postavený. Ostrov má 300 slunečných dní v roce a je ideální pro dovolenou a relaxaci. Panenskou přírodou bez automobilů a hotelnictví. Silba a apartmány Brnabić, pro velkou dovolenou v Dalmácii.

pláž: 100 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A3+1(a), A2+1(a), A2+2(a)
 • A3+1 (a)
  55.00 - 80.00 €
 • A2+1 (a)
  45.00 - 70.00 €
 • A2+2 (a)
  45.00 - 65.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Pašman.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica