Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na ostrově Rab, Kvarner. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Rab
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Rab

Ostrov Rab je součástí souostroví Kvarner Bay v severní části Jaderského moře. Na rozdíl od městečka Rab se nachází 7 další idylických míst, které se nacházejí v různých částech ostrova: Barbat, Banjol, Palit, Kampor, Mundanije, Supetarska Draga a Lopar.

Ostrov Rab má přibližně 9000 obyvatel, kteří se zabývají převážně v zemědělství, rybolov a cestovní ruch.Tradice organizovaného cestovního ruchu na ostrově je více než 110 let a začal jednat "Společnost pro podporu ostrova a jeho okolí", která byla založena v roce 1889.

Důvody pro rozvoj cestovního ruchu na ostrově, které jsou stále aktuální, jsou: příjemné podnebí, příznivé podmínky ostrova vliv na onemocnění dýchacích cest a srdce.

Tradiční pohostinnost a polyglot populace Rab bude vás stát součástí jejich rodiny, a po chvíli se budete cítit jako "rodí" občan z ostrova! Vítejte na ostrově Rab a užít si dovolenou, a ubytování v soukromí na Rab.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány na ostrově Rab!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány Palma jsou přímo u námořní přepravu ...

Apartmány ADRIA, Novi Vinodolski

Plně zařízené apartmány v rodinném domě s vlas...

Apartmány M, Crikvenica

Apartmány M rodiny Mureta se nachází mezi městem Crik...

Apartmány na ostrově Rab

ubytování v soukromí Ostrov Rab | apartmány | pokoje | rekreační domy na ostrově Rab

Apartmán Mirna

Náš rodinný dům se nachází v Palit, nedaleko starého města Rab. Všechna turistická zařízení se nacházejí v blízkosti apartmánů: banka, pošt...

pláž: 250 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
A4+1(a)

Ubytování v okolí Ostrov Rab

Apartmány Zora, Ostrov Rab - Lopar

Náš dům se nachází v písčité ráji - Lopar na ostrově Rab! Lopar je oblíbenou turistickou destinací, z nichž nejznáměj&scaron...

pláž: 300 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+3(a), A2+1(a), A6+3(a)
 • A2+3 (a)
  0.00 - 0.00 €
 • A2+1 (a)
  0.00 - 0.00 €
 • A6+3 (a)
  0.00 - 0.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou na ostrově Rab.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Dům na pláži Diam, Rogoznica
Dům na pláži Diam, Rogoznica
Studio 2+1 Marijana, Zadar
Studio 2+1 Marijana, Zadar
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Casa Delphia, Istrie - Šegotići
Casa Delphia, Istrie - Šegotići
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten