Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Lopar, ostrov Rab. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Rab - Lopar

Pláže, pláže a další pláže! Chorvatsko má spoustu pláží, ale z větší části jsou oblázkové nebo skalnaté. Lopar, který se nachází na ostrově Rab, má největší písečná pláž Chorvatska. Ohromující Paradise Beach je 1,5 km dlouhá má modrou vlajku status a má veškeré vybavení, které potřebujete pro den na pláži. Nejlepší na tom je její písek tak daleko, jak můžete vidět.

 

Ve skutečnosti, Lopar má celkem 22 písečných pláží, z nichž všechny jsou vynikající a předvést krásu Jadranu. Nejlepší pláže k návštěvě jsou Paradise, Livačina, Sahara, Stolac a Ciganka. Na rozdíl od těchto, tam je množství jiných malých skrytých písečných pláží, které jsou snadno přístupné, ale budete muset udělat trochu prozkoumat je najít.

 

K dispozici je nesčetné množství dostupných pro aktivní dovolenou nadšence, kteří mohou vyzkoušet si vodní lyžování, para-plachtění, jízda na kole, pěší turistika, plážový volejbal, šnorchlování a potápění činnosti.

 

Chcete-li Udělejte si výlet, skok na jedné z místních taxi člunů a hlavy pro Goli Otok, chorvatské Alcatraz. Tento bývalý chorvatský vězení byl jedním z nejznámějších po druhé světové válce a operoval od 1948-1988. Případně můžete navštívit Baška na ostrově Krk, který je také jen kousek taxi loď jízdy.

 

Při pohledu na soukromé ubytování v Lopar?

PSH Chorvatsko má obrovský výběr bytů, vil a rodinných domů jsou k dispozici vyhovět vám na vaší letní dovolenou v malém přímořském městě.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Lopar!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány ADRIA, Novi Vinodolski

Plně zařízené apartmány v rodinném domě s vlas...

Apartmány Palma u moře

Apartmány Palma jsou přímo u námořní přepravu ...

v Lopar apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Rab - Lopar | apartmány | pokoje | rekreační domy v Lopar

Momentálně zde nejsou žádné objekty v Lopar. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Ostrov Rab - Lopar

Apartmány Stefanie, Ostrov Rab - Rab

Krásné apartmány v blízkosti starého města Rab

Nabízíme 3 apartmány pro dva dospělé s možností přistýlky pro jedno nebo dvě děti. Náš dům se nachází v klidné oblast...

pláž: 400 m | centrum: 500 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+2(b), A2+1(a), A2+2(a)

Apartmány ALF, Ostrov Rab - Rab

Dům Alf se nachází 20 metrů od písečné pláže, má vlastní parkoviště vedle domu, Grilování k dispozici pro hosty. Půjčujeme 3...

pláž: 20 m | centrum: 200 m

  • Ubytovací jednotky:
Studio2(a), A4(a), A5(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Lopar.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice