Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Lopar, ostrov Rab. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Rab - Lopar

Pláže, pláže a další pláže! Chorvatsko má spoustu pláží, ale z větší části jsou oblázkové nebo skalnaté. Lopar, který se nachází na ostrově Rab, má největší písečná pláž Chorvatska. Ohromující Paradise Beach je 1,5 km dlouhá má modrou vlajku status a má veškeré vybavení, které potřebujete pro den na pláži. Nejlepší na tom je její písek tak daleko, jak můžete vidět.

 

Ve skutečnosti, Lopar má celkem 22 písečných pláží, z nichž všechny jsou vynikající a předvést krásu Jadranu. Nejlepší pláže k návštěvě jsou Paradise, Livačina, Sahara, Stolac a Ciganka. Na rozdíl od těchto, tam je množství jiných malých skrytých písečných pláží, které jsou snadno přístupné, ale budete muset udělat trochu prozkoumat je najít.

 

K dispozici je nesčetné množství dostupných pro aktivní dovolenou nadšence, kteří mohou vyzkoušet si vodní lyžování, para-plachtění, jízda na kole, pěší turistika, plážový volejbal, šnorchlování a potápění činnosti.

 

Chcete-li Udělejte si výlet, skok na jedné z místních taxi člunů a hlavy pro Goli Otok, chorvatské Alcatraz. Tento bývalý chorvatský vězení byl jedním z nejznámějších po druhé světové válce a operoval od 1948-1988. Případně můžete navštívit Baška na ostrově Krk, který je také jen kousek taxi loď jízdy.

 

Při pohledu na soukromé ubytování v Lopar?

PSH Chorvatsko má obrovský výběr bytů, vil a rodinných domů jsou k dispozici vyhovět vám na vaší letní dovolenou v malém přímořském městě.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Lopar!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány M, Crikvenica

Apartmány M rodiny Mureta se nachází mezi městem Crik...

Apartmány ADRIA, Novi Vinodolski

Plně zařízené apartmány v rodinném domě s vlas...

Apartmány Palma u moře

Apartmány Palma jsou přímo u námořní přepravu ...

Apartmány v Lopar

ubytování v soukromí Ostrov Rab - Lopar | apartmány | pokoje | rekreační domy v Lopar

Apartmány Zora

Náš dům se nachází v písčité ráji - Lopar na ostrově Rab! Lopar je oblíbenou turistickou destinací, z nichž nejznámější - Paradise Beach je jedním z neja...

pláž: 300 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+3(a), A2+1(a), A6+3(a)
 • A2+3 (a)
  0.00 - 0.00 €
 • A2+1 (a)
  0.00 - 0.00 €
 • A6+3 (a)
  0.00 - 0.00 €

Ubytování v okolí Ostrov Rab - Lopar

Apartmán Mirna, Ostrov Rab

Náš rodinný dům se nachází v Palit, nedaleko starého města Rab. Všechna turistická zařízení se nacházejí v bl&...

pláž: 250 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
A4+1(a)

Apartmány ALF, Ostrov Rab - Rab

Dům Alf se nachází 20 metrů od písečné pláže, má vlastní parkoviště vedle domu, Grilování k dispozici pro hosty. Půjčujeme 3...

pláž: 20 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
Studio2(a), A4(a), A5(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Lopar.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Dům na pláži Diam, Rogoznica
Dům na pláži Diam, Rogoznica
Casa Delphia, Istrie - Šegotići
Casa Delphia, Istrie - Šegotići
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Studio 2+1 Marijana, Zadar
Studio 2+1 Marijana, Zadar
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten