Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Rab, ostrov Rab. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Rab - Rab
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Rab - Rab

Navzdory ostrovnímu statusu je město Rab jedním z nejhistoričtějších míst Chorvatska. Jeho fascinující a bouřlivou historii ovlivňovaly různé vpády, a to včetně Ilyrů, starověkých Řeků a Římanů, Byzantinců, chorvatských králů, Benátčanů, Maďarů, Habsburků a dokonce i samotného Napoleona.

 

Jedná se o krásné staré kamenné město zasazené do malebné zátoky. Nejvhodnějším časem pro kulturní vyžití je konec července, kdy se koná každoroční festival Rapska Fjera, který zahrnuje turnaj ve střelbě kuší. Město oslavuje osvobození ostrova Rab králem Ludvíkem I. z Anjou a je v tomto čase pestrobarevně vyzdobeno.

 

Turistický osud ostrova Rab učinil velký skok kupředu koncem roku 2014, kdy byly zahájeny první hydroplánové lety do města Rab z letiště ve Splitu i v Záhřebu. U ostrova bude realizováno také spojení z Pulyletiště v Rijece, Ancony a ostatních destinací, což návštěvu tohoto ostrova velice usnadní. 45minutový let do Splitu je jedním z nejúchvatnějších v Evropě. Let kopíruje pobřeží a shlíží na krásná dalmatská města, jako např. ŠibenikZadar a Trogir.

 

Věže kamenného centra města Rab jsou příjemným a tajemným místem pro pěší prohlídku. Chcete-li nasát trochu historie, je k dispozici nespočet organizovaných prohlídek. Nicméně jednou z hlavních atrakcí je zdejší pláž a ostrov Rab proslul jako kolébka nudismu poté, co se zde britský král Edward VIII. a jeho nová manželka Wallace Simpson koupali nazí v roce 1936.

 

Ubytování v soukromí na Rabu (na ostrově Rab)

Ubytování v soukromí na ostrově Rab zahrnuje mnoho možností ubytování se skvělými výhledy na moře a dobrým přístupem na pláž. Vybrat si můžete z bohaté nabídky různých apartmánů a vil, které naleznete v portfoliu společnosti PSH Chorvatska.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Rab!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány Palma jsou přímo u námořní přepravu ...

Apartmány ADRIA, Novi Vinodolski

Plně zařízené apartmány v rodinném domě s vlas...

Rab apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Rab - Rab | apartmány | pokoje | rekreační domy Rab

Apartmány Stefanie

Krásné apartmány v blízkosti starého města Rab

Nabízíme 3 apartmány pro dva dospělé s možností přistýlky pro jedno nebo dvě děti. Náš dům se nachází v klidné oblasti nedaleko starého města Rab, nedaleko mnoh...

pláž: 400 m | centrum: 500 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+2(b), A2+1(a), A2+2(a)

Apartmány ALF

Dům Alf se nachází 20 metrů od písečné pláže, má vlastní parkoviště vedle domu, Grilování k dispozici pro hosty. Půjčujeme 3 apartmány se samostatným vchodem. V...

pláž: 20 m | centrum: 200 m

  • Ubytovací jednotky:
Studio2(a), A4(a), A5(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Rab.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac