Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na ostrově Šolta, region Split. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Šolta
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Šolta

Ostrov Šolta je poskytována v západ-severozápad-jihovýchod a má celkovou rozlohu cca. 58 000km². Jeho poloha je vzhledem k prostředí velmi příznivé. Blízkost Splitu, Trogiru, ostrov Brač a dalších středních dalmatských ostrovech je výhodou, pokud jde o cestovní ruch, a dává mu velmi významné místo ve Splitu oblasti mořských oblastí. Délka pobřeží 71,3 km nabízí mnoho pláží a zátok, které můžete navštívit a vychutnat si je. Nejvyšší bod ostrova, Vela Straza na 237 metrů nad mořem a nabízí nádherný výhled na ostrov a moře. Sedm malé ostrovy obklopující souostroví chlubí a je ideální pro jednodenní výlety.

Přesně zeměpisná poloha ostrova Šolta přispělo k jeho bohatou historií. V hard rock ostrova jsou vyryté stopy prehistorického, starožitných, pozdní křesťan až do času. Z pravěkého hradiště, zbytky starých zdí, sarkofágu, křtitelnice, hroby, bazilika až ostatky rustikálních vil, hrad rodiny Marchi z 18. století. A památník dům Marko Marulić ... Každá památka vypráví nějaký příběh z dob minulých.

Obyvatelé se zabývají zemědělstvím, vinařství, pěstování oliv, pěstování ovoce, rybolov a cestovní ruch (pronájem bytů a pokoje, studio apartmány a soukromé domy a vily).

Středomořské podnebí na ostrově se vyznačuje mírnými zimami a horká léta, aby Šolta je ideální destinací po celý rok.

Šolta je ostrov, který hostí rádi svým hostům a s hrdostí prezentuje své kouzlo. Tak přijďte navštívit tento krásný kulturně-historické středomořské poklady a spadá pod jeho kouzlo. Garantujeme vám, že nebudete litovat. Vítejte na Šolta.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Šolta!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

Apartmány Jakić - Tučepi

V srdci Dalmácie, apartmány Jakić (Tučepi). Kvalita je naše volba!

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

Šolta apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Šolta | apartmány | pokoje | rekreační domy Šolta

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Šolta.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica