Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na ostrově Šolta, region Split. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Šolta
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Šolta

Ostrov Šolta je poskytována v západ-severozápad-jihovýchod a má celkovou rozlohu cca. 58 000km². Jeho poloha je vzhledem k prostředí velmi příznivé. Blízkost Splitu, Trogiru, ostrov Brač a dalších středních dalmatských ostrovech je výhodou, pokud jde o cestovní ruch, a dává mu velmi významné místo ve Splitu oblasti mořských oblastí. Délka pobřeží 71,3 km nabízí mnoho pláží a zátok, které můžete navštívit a vychutnat si je. Nejvyšší bod ostrova, Vela Straza na 237 metrů nad mořem a nabízí nádherný výhled na ostrov a moře. Sedm malé ostrovy obklopující souostroví chlubí a je ideální pro jednodenní výlety.

Přesně zeměpisná poloha ostrova Šolta přispělo k jeho bohatou historií. V hard rock ostrova jsou vyryté stopy prehistorického, starožitných, pozdní křesťan až do času. Z pravěkého hradiště, zbytky starých zdí, sarkofágu, křtitelnice, hroby, bazilika až ostatky rustikálních vil, hrad rodiny Marchi z 18. století. A památník dům Marko Marulić ... Každá památka vypráví nějaký příběh z dob minulých.

Obyvatelé se zabývají zemědělstvím, vinařství, pěstování oliv, pěstování ovoce, rybolov a cestovní ruch (pronájem bytů a pokoje, studio apartmány a soukromé domy a vily).

Středomořské podnebí na ostrově se vyznačuje mírnými zimami a horká léta, aby Šolta je ideální destinací po celý rok.

Šolta je ostrov, který hostí rádi svým hostům a s hrdostí prezentuje své kouzlo. Tak přijďte navštívit tento krásný kulturně-historické středomořské poklady a spadá pod jeho kouzlo. Garantujeme vám, že nebudete litovat. Vítejte na Šolta.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány na ostrově Šolta!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Oklopčić - Čiovo

Vítejte v Apartments Oklopčić! Apartmány v Okrug Gornji na o...

Apartmány Meri, Igrane

Villa (apartmány u moře), se nachází v malé ob...

Apartmány VERA (Pisak)

Hledáte ubytování s výhledem na moře a n&aacut...

Villa ANA, Živogošće

Villa Ana (ubytování v Živogošče), standardní nabízející pohodlné ubytován...

na ostrově Šolta apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Šolta | apartmány | pokoje | rekreační domy na ostrově Šolta

Ubytování v okolí Ostrov Šolta

Apartmány Darija, Ostrov Brač - Supetar

Apartmány Darija, výhled na moře, skvělá lokalita!

Apartmány Darija Rajević (Supetar - ostrov Brač) se nachází v klidné a bezpečné čtvrti, jen deset minut chůze od centra městečka Supetar a pět minut od krásných pláží, zábavných a kulturních akc...

pláž: 150 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
A4(a), A4(b), A2(a)
 • A4 (a)
  40.00 - 75.00 €
 • A4 (b)
  45.00 - 75.00 €
 • A2 (a)
  35.00 - 60.00 €

Dům Lavanda, Ostrov Brač - Milna

Ochrana osobních údajů v apartmán v blízkosti pláže? To je to, co nabízíme!

Hledáte ubytování na ostrově Brač (Milna)? Chtějí mít naprosté soukromí pro perfektní dovolenou v Chorvatsku, a že jste v blízkosti...

pláž: 100 m | centrum: 2000 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+1(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou na ostrově Šolta.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac