Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na ostrově Vir, regionu Zadar. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Ostrov Vir
Hledat apartmány

Apartmány Ostrov Vir

Vir je obec a přístav na ostrově. Vir je od Zadaru 26 km daleko a přes moře (od mola), asi 15 kilometrů daleko. Na pevnině, jsou spojeny mostem přístav Privlački Gazy od roku 1976. rok, který Vir se stala nedílnou součástí pozemku. Ve východní části Gazy se nachází ostrůvek Školjić, pokryté borovými lesy a dlouhé písečné pláže, což je specialita.

Ostrůvek byl až do nedávné doby byl připojen po silnici, a proto se stávat při odlivu je její nedílnou součástí. Hlavní zaměstnání je zemědělství, vinařství, chov hospodářských zvířat, rybolov a cestovní ruch. Na regionální silnici.

 

Soukromé ubytování na Vir

Turistické nabídky Vir je výhradní soukromé ubytování v rodinných domech a pronájem pokoje, apartmány nebo celý dům na prázdniny, často s vlastní bezpečné kotviště pro lodě. Vir není místo pro velké hotely. Restaurace a kavárny s terasami ve stínu, taverny, disco-kluby, místní folklór a různé obchody nabízejí kvalitnější a atraktivnější.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány na ostrově Vir!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Eva, Zadar

Apartmány Eva se nacházejí v turistickém střed...

Apartmány Tunjarica, Posedarje

Apartmány Tunjarica se nachází v klidné č&aacu...

Apartmány Sjauš v Ninu (nedaleko Zadaru)

Plně vybavené a moderní dva apartmány s možnost&iacut...

na ostrově Vir apartmány

ubytování v soukromí Ostrov Vir | apartmány | pokoje | rekreační domy na ostrově Vir

Apartmány Mesarić

Klidnou rodinnou dovolenou na moři

Apartmán se nachází v Mesarić Vir (na ostrově Vir). Vzdálenost od první pláže je cca 30 m, a od centra města 1,5 km. Minimální počet osob pro ubytovací jednotky je 3 a maximá...

pláž: 30 m | centrum: 1500 m

  • Ubytovací jednotky:
A4+2(a)

Ubytování v okolí Ostrov Vir

Apartmány Sjauš, Nin

Plně vybavené a moderní dva apartmány s možností ubytování pro 2-4 osob v Nin - Zadar. Apartments se kombinuje velkou společnou terasu, která nab...

pláž: 500 m | centrum: 400 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+2(b), A2+2(c)

Apartmány Sjauš, Nin

Plně vybavené a moderní dva apartmány s možností ubytování pro 2-4 osob v Nin - Zadar. Apartments se kombinuje velkou společnou terasu, která nab...

pláž: 500 m | centrum: 400 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+2(b), A2+2(c)

Apartmán Kata, Nin

Písečná pláž v Ninu a apartmán Kata na dovolenou

Soukromý apartmán - apartmán Dalmácie, Písečná pláž Dalmácie Zadar - Nin. Nabízíme k pronájmu 2 studio apartmá...

pláž: 150 m | centrum: 800 m

  • Ubytovací jednotky:
A1(a), A2(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou na ostrově Vir.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac