Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Pješčana uvala, region Istrie. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Pješčana uvala
Hledat apartmány

Apartmány Pješčana uvala

Pješčana Uvala, oázou pro občany Puly. Způsob, jak uniknout shonu městského života. V těchto dnech to útočiště hraje hostitele pro turisty, kteří chtějí sdílet své kráse.

 

Tento půvabný Obec je obklopena intenzivní zelení a dívá se na majestátní Jaderského moře. Se nachází na konci kanálu Veruda Pješčana Uvula má zajímavou historii. Dávejte pozor na zbytky 100m opevnění postavených v době bronzové a později obývané Histri, starobylé kmene piráty. Můžete také navštívit cavae Romana, což je lom, který dodával kámen na stavbu Paula velký amfiteátr.

 

Pješčana Uvala, který překládá k "písečné zátoce", má vynikající písečné pláže obklopené velkými stromy, které poskytují stín z tohoto horkém letním slunci. K dispozici je také promenáda s mnoha bary a restauracemi. Pro milovníky přírody vzít na procházku na 100-hektar Holm dubových lesů v Soline.

 

Pokud hledáte prozkoumat mimo Pješčana Uvala, Pula je jen hop, přeskočit a skok pryč s bezpočtem památek na návštěvu. Můžete si také hlavu napříč k Veruda ostrov a navštívit pozůstatky františkánského kláštera, nebo jít na potápění jako ostrov má některé skvělé potápěčských skvrny.

 

Soukromé ubytování v Pješčana Uvala

Při pohledu na byty domy či vily pro vaši Pješčana Uvala dovolené? Projděte si PSH Chorvatsko ubytování v soukromí výpisy najít perfektní dovolenou nájem.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Pješčana uvala!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Villa Dea, Istrie

Tento krásný hotel se nachází v klidné ...

Apartmány Radovan, Poreč

Náš dům se nachází v nové, klidné...

Villa Elizabet (12 km od Poreče)

Nově postavená vila Elizabeth se nachází v malé...

Pješčana uvala apartmány

ubytování v soukromí Pješčana uvala | apartmány | pokoje | rekreační domy Pješčana uvala

Apartmány Sole

Apartmány Sole - rodinná dovolená pouhých 200 m od moře

Apartmány SOLE se nachází v Pješčana Uvala. Je to místo, vznikla podél pobřeží jedné z mnoha zátok mezi Pula a Medulin. Potěšení z odpočinku podél moře je uvede...

pláž: 200 m | centrum: 200 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+1(a), A2+1(b), A3+1(a), A...

Ubytování v okolí Pješčana uvala

Apartmán Tina, Pula

Perfektní poloha, kvalitní ubytování, 150 m od pláže!

Apartmány Tina (ubytování v soukromí k pronájmu v Pula) byly kompletně zrekonstruované a jsou umístěny v soukromém domě v jedné...

pláž: 150 m | centrum: 2000 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+1(a), A2+1(b)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Pješčana uvala.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac