Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Plitvice, Plitvická jezera. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Plitvice (Plitvická jezera)
Hledat apartmány

Apartmány Plitvice (Plitvická jezera)

Chcete-li vidět nádherné přírodní krásy, je v Evropě jen málo míst, které se vyrovnají úžasným Plitvickým jezerům, jež se nachází mezi Záhřebem a Splitem. Navzdory své ne úplně ideální poloze přitahují Plitvická jezera každoročně více než milión turistů. Po zásluze se také stala v roce 1979 lokalitou světového dědictví UNESCO.

 

Plitvice nejsou jen největším národním parkem, ale díky svému založení v roce 1949 také nejstarším parkem v jihovýchodní Evropě. Park nabízí neuvěřitelné přírodní zážitky návštěvy jezer a vodopádů v kombinaci s jedinečnou faunou a flórou. Plitvice se nepodobají letním lákadlům dalmatských pláží. Jsou otevřena po celý rok a díky střídání čtyř odlišných ročních období vám zprostředkují setkání s matkou přírodou v její největší přitažlivosti. Zatímco bujná letní zeleň přitahuje nejvíce turistů zejména díky ročnímu období, v zimě je pohled na tuto krajinu díky zamrzlým jezerům a sněhem pokrytým lesům bezpochyby nejkrásnější.

 

Plitvická jezera se nachází přímo na staré cestě ze Splitu do Záhřebu. Lze je navštívit prostřednictvím pravidelných autobusových linek nebo v rámci jednodenních výletů organizovaných agenturami ve všech velkých městech Chorvatska. Jezera jsou také dobře značena na dálničním úseku Záhřeb – Split.

 

Návštěva jezer není bezplatná, ale vstupné ve výši 180 kun (asi 23 €) je dobrou investicí, která vám umožní seznámit se s přední lokalitou přírodního bohatství Evropy.

 

Ubytování v soukromí v Plitvici

Přestože oblíbenými jsou zejména jednodenní výlety na jezera, okolí Plitvických jezer nabízí i ubytování v soukromí, abyste si mohli krásy jezer užít svým vlastním tempem. Jednoduše si projděte výběr společnosti PSH Chorvatska a najděte si rekreační ubytování, které uspokojí vaše potřeby.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Plitvická jezera!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány na pláži, leží pod palmy a relaxovat v bazénu

Plitvická jezera apartmány

ubytování v soukromí Plitvice (Plitvická jezera) | apartmány | pokoje | rekreační domy Plitvická jezera

Momentálně zde nejsou žádné objekty Plitvická jezera. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Plitvice (Plitvická jezera)

Rekreační domy Runolist, Gorski Kotar

Crni Lug. Pro ty turisty, kteří hledají odpočinek v zeleni Gorski Kotar

Domy Ana, Eva a Iva se nachází u vjezdu do NP Risnjak, na krásném kopci, odkud je možné vidět nádherné lesy. Náš region je splněna s mnoha různými možnostmi pro acitive dovolenou, zda byste chtěli jet horolezectví, cyklistika, rafting, kanoistika, rybaření nebo lyžování a sáňkování v zimě. Pokud jste se rozhodli pro méně aktivní dovolenou bychom doporučujeme navštívit přírodních krás a jevy Gorski Kotar, jako jsou jeskyně a jezerech nebo snad snadnou procházku po naučné stezce Leska v národním parku Risnjak. Naše domy byly zadány se značkou kvality Kvarner rodiny.

pláž: 8000 m | centrum: 200 m

  • Ubytovací jednotky:
A5(b), A5(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Plitvická jezera.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica