Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Plitvice, Plitvická jezera. Ubytování k pronájmu PSH Chorvatska.

Plitvice (Plitvická jezera)
Hledat apartmány

Apartmány Plitvice (Plitvická jezera)

Chcete-li vidět nádherné přírodní krásy, je v Evropě jen málo míst, které se vyrovnají úžasným Plitvickým jezerům, jež se nachází mezi Záhřebem a Splitem. Navzdory své ne úplně ideální poloze přitahují Plitvická jezera každoročně více než milión turistů. Po zásluze se také stala v roce 1979 lokalitou světového dědictví UNESCO.

 

Plitvice nejsou jen největším národním parkem, ale díky svému založení v roce 1949 také nejstarším parkem v jihovýchodní Evropě. Park nabízí neuvěřitelné přírodní zážitky návštěvy jezer a vodopádů v kombinaci s jedinečnou faunou a flórou. Plitvice se nepodobají letním lákadlům dalmatských pláží. Jsou otevřena po celý rok a díky střídání čtyř odlišných ročních období vám zprostředkují setkání s matkou přírodou v její největší přitažlivosti. Zatímco bujná letní zeleň přitahuje nejvíce turistů zejména díky ročnímu období, v zimě je pohled na tuto krajinu díky zamrzlým jezerům a sněhem pokrytým lesům bezpochyby nejkrásnější.

 

Plitvická jezera se nachází přímo na staré cestě ze Splitu do Záhřebu. Lze je navštívit prostřednictvím pravidelných autobusových linek nebo v rámci jednodenních výletů organizovaných agenturami ve všech velkých městech Chorvatska. Jezera jsou také dobře značena na dálničním úseku Záhřeb – Split.

 

Návštěva jezer není bezplatná, ale vstupné ve výši 180 kun (asi 23 €) je dobrou investicí, která vám umožní seznámit se s přední lokalitou přírodního bohatství Evropy.

 

Ubytování v soukromí v Plitvici

Přestože oblíbenými jsou zejména jednodenní výlety na jezera, okolí Plitvických jezer nabízí i ubytování v soukromí, abyste si mohli krásy jezer užít svým vlastním tempem. Jednoduše si projděte výběr společnosti PSH Chorvatska a najděte si rekreační ubytování, které uspokojí vaše potřeby.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Plitvice!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány ADRIA, Novi Vinodolski

Plně zařízené apartmány v rodinném domě s vlas...

Apartmány M, Crikvenica

Apartmány M rodiny Mureta se nachází mezi městem Crik...

Apartmány Palma u moře

Apartmány Palma jsou přímo u námořní přepravu ...

Apartmány v Plitvice

ubytování v soukromí Plitvice (Plitvická jezera) | apartmány | pokoje | rekreační domy v Plitvice

Momentálně zde nejsou žádné objekty v Plitvice. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Plitvice (Plitvická jezera)

Rekreační domy Runolist, Gorski Kotar

Crni Lug. Pro ty turisty, kteří hledají odpočinek v zeleni Gorski Kotar

Domy Ana, Eva a Iva se nachází u vjezdu do NP Risnjak, na krásném kopci, odkud je možné vidět nádherné lesy. Náš region je splněna ...

pláž: 8000 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
A5(b), A5(a)

Pokoje Raukar, Gorski Kotar

Rekreace v nedotčené přírodě, národní park Risnjak

V srdci přírody (Crni Lug - Gorski Kotar), v rodinném domě v prvním patře, plocha NP Risnjak, půjčujeme dva dvoulůžkové pokoje ***. Kromě přátelským per...

pláž: 36000 m | centrum: 300 m

 • Ubytovací jednotky:
S2(a), S2(b), S2+1(a), S2+1(...
 • S2 (a)
  - €
 • S2 (b)
  - €
 • S2+1 (a)
  - €
 • S2+1 (b)
  - €
 • S2+1 (c)
  - €

Rekreační dům GORSKA IDILA, Gorski Kotar

Zapomeňte na stres v nedotčené přírody Gorski Kotar

pláž: m | centrum: 1000 m

 • Ubytovací jednotky:
A6(a)

Rekreační dům Blaževci, Gorski Kotar

Vrbovsko - Gorski Kotar

Vynikající ubytování (v Gorski Kotar, Vrbovsko) pro rodinnou dovolenou, víkend pro dva či šťastně trávit čas s přáteli v zeleném Gorski Kotar! Gorski Kotar je ideální rekreační destinací po celý...

pláž: 100 m | centrum: m

 • Ubytovací jednotky:
A4+2(a)

Oasis of Peace, Gorski Kotar

Pronajmout dřevěný dům s výhledem na řeku!

Rekreační dům OAZA MIRA (Oasis of Peace) leží v hornaté části Chorvatska, Gorski Kotar, vedle řeky Kupa (cca 60 km od moře). Dům se nachází v klidn&eacu...

pláž: 100 m | centrum: 8000 m

 • Ubytovací jednotky:
A6(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Plitvice.

PREMIUM APARTMÁNY

Studio 2+1 Marijana, Zadar
Studio 2+1 Marijana, Zadar
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Jakić - Tučepi
Apartmány Jakić - Tučepi
Villa NIKA - Ostrov Čiovo
Villa NIKA - Ostrov Čiovo
Dům na pláži Diam, Rogoznica
Dům na pláži Diam, Rogoznica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Casa Delphia, Istrie - Šegotići
Casa Delphia, Istrie - Šegotići