Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Podgora, Region Split. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Podgora

Vítejte v turistické místo Podgora, který se nachází na Makarské riviéře. Podgora je malebný přístav pro rybářské lodě a promenáda podél nábřeží s krásným kamenem. Podgora byl vždy známý rybářské centrum. Luka je teď plný rybářských lodí a ostatních rybářských plavidel, která Podgori dávají zvláštní barvu. East Podgora je tu osada Čaklje s pláže a nového přístavu pro malé lodě.

Travel Podgora harmonicky mísí nových zařízení a hotely ve stávajícím vypořádání starých rybářských domů. Yard rekreační dům a apartmány jsou plné středomořské rostliny a ovoce: pomeranče, citrony a mandarinky. Podgorani není zanedbané některý z jeho staré vesnice pod horou. Jsou spojeny s moderním silnici, udržovat prastaré olivové háje a vinice, aktualizované často a otce přinášet své hosty, aby vychutnat krásný výhled, místní speciality a vína. Ve Starém Podgori krásné je kostel Všech svatých, který je tradičně slaví slavné sv. Vicenza na první neděli po Nanebevzetí Panny Marie.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Podgora!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

Apartmány Jakić - Tučepi

V srdci Dalmácie, apartmány Jakić (Tučepi). Kvalita je naše volba!

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

Podgora apartmány

ubytování v soukromí Podgora | apartmány | pokoje | rekreační domy Podgora

Apartmán Orange

Apartmán Orange se nachází v centru města Podgora, na asi 5 m od krásné písčité pláže. Apartmán Orange se nachází ve druhém patře krásné kamenné vily, který je obklopen krásnou zahradou, kde jsou sto let staré oranžové stromy a jiné středomořské rostliny. Také vila je soukromé a hlídané parkoviště. Vila se nachází v blízkosti všech zábavy, kulturní a rekreační zařízení. Vezměte prosím na vědomí, že Orange byt zrekonstruován v rok 2012. Nabízíme také možnost pronájmu kotviště pro malé lodi a půjčovna lodí.

pláž: 5 m | centrum: 20 m

  • Ubytovací jednotky:
A4(a), A2+2(a)

Ubytování v okolí Podgora

Apartmány Jakić, Tučepi

V srdci Dalmácie, apartmány Jakić (Tučepi). Kvalita je naše volba!

Vážení hosté, zveme vás, abyste strávili příští dovolenou na jednom z nejoblíbenějších míst na Jadranu - Tučepi. Můžeme vám nabídnout ubytování v soukromí a nově postavené apartmány Jakić k pronájmu v centru města Tučepi, s krásným výhledem na moře a ostrovy, v blízkosti veškeré občanské vybavenosti (klinika, restaurace, kavárny, přístav, ...) a pouhých 100 m z pláže. Jste host, který hledá laskavost hostitelů, dostupné ceny za přenocování v soukromém ubytování a kvalitu podle nejvyšších turistických standardů? Pokud je vaše odpověď ANO, pak vám již přejeme vřelé přivítání apartmánů Jakić v Tučepi. Všechny apartmány jsou moderní a funkčně vybavené a mají balkon s výhledem na moře. K vybavení všech apartmánů patří klimatizace, WLAN internet, SAT / TV, vybavená kuchyň, WC-sprcha. Cena zahrnuje pobytovou taxu, spotřebu elektřiny a vody, používání klimatizace, WLAN internet, parkovací místo, ložní prádlo, ručníky. Parkování je ve dvoře. Do 150 metrů máte vše, co potřebujete: lékaře, banku, poštu, restauraci, pláž, lékárnu, trh, půjčovnu bot, bankomat. V 6. a 9. měsíci nabízíme slevu až 50%. Proto vnímejte dar přírody jako oázu klidu pro skvělé prázdniny, které nás činí výjimečnými. Dům je otevřen po celý rok a je nám velkým potěšením vás přivítat!

pláž: 100 m | centrum: 30 m

  • Ubytovací jednotky:
A3+2(a), A4+2(a), A7+1(a), S...

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Podgora.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica