Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Poreč, Istrie. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Poreč
Hledat apartmány

Apartmány Poreč

Chorvatské pobřeží je po celé cestě z Istrie do Dubrovníku posázeno úchvatnými kamennými opevněnými městy a jedním z nejpůsobivějších je město Poreč na západním pobřeží Istrijského poloostrova, jehož historické staré město vyčnívá do Jadranského moře a je opravdu výzvou k příjemné pěší prohlídce.

 

Nejpůsobivější budova, která jistě stojí za zhlédnutí, je Bazilika sv. Eufrazia, jejíž počátky sahají až do 6. století a která patří mezi sedm chorvatských lokalit světového dědictví UNESCO. Historie města Poreč je ještě starší, sahá až 2 000 let do minulosti. V současnosti je  pobřeží okolo Poreče jednou z nejvyhledávanějších turistických destinací Chorvatska.

 

Sympatický přístav byl dlouho chráněn ostrovem sv. Mikuláše. Jachting je v Poreči oblíbenou aktivitou, ale je jen jednou z mnoha zdejších sportovních možností, které zahrnují tenis, fotbal, jízdu na koni, jízdu na kole, pěší turistiku, plážový volejbal, parašutismus, paragliding a mnoho vodních sportů.

 

Vzhledem k její poloze je Poreč ideální základnou k objevování ostatních istrijských letovisek a pokladů v blízkém okolí, jako např. RovinjPulaVrsar a Novigrad.

 

Poreči a jejím okolí je 17 pláží, a to včetně nudistické pláže. Kvalita vody je prvotřídní a Poreč obdržela za kvalitu pláží vytouženou cenu Blue Flag.

 

Poreč má co nabídnout také v oblasti skvělé gastronomie. Její okolí se pyšní propracovanými vinnými a olivovými stezkami, které vám umožní ochutnat a seznámit se s místními výpěstky, na které jsou Istrijští velice hrdí. Nenechte si ujít zdejší vína – Malvazija (bílé) a Teran (červené), která jsou nejvýznamnějšími místními odrůdami.

 

Ubytování v soukromí v Poreči

Město poskytuje dobrý výběr ubytování v soukromí, jak v historickém centru, tak mimo město blíže k pláži. Jednoduše si projděte výběr společnosti PSH Chorvatska a najděte si ideální ubytování, které uspokojí vaše potřeby.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Poreč!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Radovan, Poreč

Náš dům se nachází v nové, klidné...

Villa Dea, Istrie

Tento krásný hotel se nachází v klidné ...

Villa Elizabet (12 km od Poreče)

Nově postavená vila Elizabeth se nachází v malé...

Poreč apartmány

ubytování v soukromí Poreč | apartmány | pokoje | rekreační domy Poreč

Villa Elizabet

Kde dovolená začíná ... Villa Elizabet

Nově postavená vila Elizabeth se nachází v malé idylické vesnici Kaštelir-Babici, pouhých 9 km od Poreče a moře. Dům je velmi vkusně as láskou k detailům. V přízemí najdete p...

pláž: 9000 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A6+2(a)

Villa Dea, Istrie

Rekreační dům s bazénem

Tento krásný hotel se nachází v klidné vesničce Ribari, nad fjordem Limski kanal. Nachází se uprostřed mezi městy Rovinj a Poreč, jen pár minut od aquaparku Istriacolors. Vila je navržena ...

pláž: 15000 m | centrum: 5000 m

 • Ubytovací jednotky:
A6+2(a)

Apartmány Radovan

Náš dům se nachází v nové, klidné turistické oblasti Poreč, 200 m od moře a má 6 apartmá, které se skládají z ložnice 1-2-3, kuchyň, koupelna se sprchou nebo va...

pláž: 200 m | centrum: 700 m

 • Ubytovací jednotky:
A5+2(a), A4+2(a), A2+2(a)

Ubytování v okolí Poreč

Apartmány Modrušan, Rovinj

Jakmile Rovinj, vždy Rovinj! Jakmile Modrušan, vždy Modrušan!

Naše apartmány (v Rovinj) mají ložnici, kuchyň, WC, 2 terasy, klimatizace, trezor a SAT-TV. Apartmány jsou zcela nové a vybavené. Náš dům ...

pláž: 300 m | centrum: 900 m

 • Ubytovací jednotky:
A4+2(a), A2(a), A2+2(a), A4(...
 • A4+2 (a)
  65.00 - 100.00 €
 • A2 (a)
  40.00 - 60.00 €
 • A2+2 (a)
  40.00 - 70.00 €
 • A4 (a)
  40.00 - 70.00 €
 • Studio2 (a)
  40.00 - 70.00 €

Apartmány Boroš, Novigrad

Kvalitní ubytování pro příjemnou dovolenou na Istrii

Apartmány Boroš se nachází v klidné vilové vesnici Novigrad. Hosté mají k dispozici 4 apartmány s celkovou kapacitou 14 lůžek. Dva ...

pláž: 600 m | centrum: 1000 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+1(a), Studio2+1(a), A4(a)...
 • A2+1 (a)
  38.00 - 60.00 €
 • Studio2+1 (a)
  38.00 - 60.00 €
 • A4 (a)
  54.00 - 80.00 €
 • A2+2 (a)
  50.00 - 76.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Poreč.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac