Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Posedarje, regionu Zadar. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Posedarje
Hledat apartmány

Apartmány Posedarje

Posedarje je malé živé letovisko, které se vyznačuje tím, čisté životní prostředí, krásu přírody a jejího umístění. K dispozici je také dalmatské parmskou šunkou a rozvíjet zemědělskou výrobu cíle, a jen pár minut jízdy od křižovatky 1/Posedarje Zadar. Nachází se v centrální Jaderském moři, moře Novigrad, na úpatí pohoří Velebit.

S jeho přirozené poloze na křižovatce geograficky různých oblastech Chorvatska obklopené historickými městy, jako jsou Zadar, Pag, Obrovac, Benkovac a mnoho dalších snadno dostupné a atraktivní destinací pro návštěvníky z celého světa. Téměř 5 národních parků (Paklenica, Velebit, Kornati, Plitvická jezera, Severní Velebit a Krka) a blíží se dokonce 3 přírodních parků (Zrmanja Telašćica, Vrana) dává Posedarje zvláštní kouzlo.

Posedarje je vtažen do moře a skryté od městského života a ruchu města. V blízkosti moře a pohoří Velebit, proudění vzduchu Posedarje jsou vhodné pro lidi s dýchacími problémy.Svěžest a sílu ráno a vůni moře revitalizaci Lidé unavení z práce a moderního života. Atmosféra je samozřejmě kompletní přátelští hostitelé, kteří udržují tradice a zvyky Posedarje.

V Posedarje se nacházíte: pošta, lékárna, banka, cestovní ruch, policie, hasiči, kostel, obchody, trhy, kavárny, restaurace, rybí trhy, řeznictví atd.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Posedarje!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Posedarje apartmány

ubytování v soukromí Posedarje | apartmány | pokoje | rekreační domy Posedarje

Apartmány Tunjarica

Apartmány Tunjarica se nachází v klidné části Posedarje 1500 m od centra. Dva apartmány se nacházejí v rodinném domě, zatímco jiný je v samostatné budově s garáží (zbývající apartmány mají zajištěné parkování). Backyard je velmi zdobené s mnoha zahradami, ovocnými stromy a květinami. Na pláž a moře se můžete dostat po schodišti, lehátka a slunečníky jsou zahrnuty v ceně. Hosté mohou také využít gril. Posedarje je místo se nachází na pobřeží Novigrad moře jen 3 km od dálnice A1, což zaručuje rychlé spojení do Záhřebu, Zadar a Split. Tato lokalita je ideální pro návštěvu národních parků Kornati, Plitvická jezera, Paklenica a Krka vodopády.

pláž: 10 m | centrum: 1500 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A2+2(b), A2+2(c)
  • A2+2 (a)
    35.00 - 50.00 €
  • A2+2 (b)
    35.00 - 50.00 €
  • A2+2 (c)
    35.00 - 50.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Posedarje.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica