Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Posedarje, regionu Zadar. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Posedarje
Hledat apartmány

Apartmány Posedarje

Posedarje je malé živé letovisko, které se vyznačuje tím, čisté životní prostředí, krásu přírody a jejího umístění. K dispozici je také dalmatské parmskou šunkou a rozvíjet zemědělskou výrobu cíle, a jen pár minut jízdy od křižovatky 1/Posedarje Zadar. Nachází se v centrální Jaderském moři, moře Novigrad, na úpatí pohoří Velebit.

S jeho přirozené poloze na křižovatce geograficky různých oblastech Chorvatska obklopené historickými městy, jako jsou Zadar, Pag, Obrovac, Benkovac a mnoho dalších snadno dostupné a atraktivní destinací pro návštěvníky z celého světa. Téměř 5 národních parků (Paklenica, Velebit, Kornati, Plitvická jezera, Severní Velebit a Krka) a blíží se dokonce 3 přírodních parků (Zrmanja Telašćica, Vrana) dává Posedarje zvláštní kouzlo.

Posedarje je vtažen do moře a skryté od městského života a ruchu města. V blízkosti moře a pohoří Velebit, proudění vzduchu Posedarje jsou vhodné pro lidi s dýchacími problémy.Svěžest a sílu ráno a vůni moře revitalizaci Lidé unavení z práce a moderního života. Atmosféra je samozřejmě kompletní přátelští hostitelé, kteří udržují tradice a zvyky Posedarje.

V Posedarje se nacházíte: pošta, lékárna, banka, cestovní ruch, policie, hasiči, kostel, obchody, trhy, kavárny, restaurace, rybí trhy, řeznictví atd.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Posedarje!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Eva, Zadar

Apartmány Eva se nacházejí v turistickém střed...

Apartmány Tunjarica, Posedarje

Apartmány Tunjarica se nachází v klidné č&aacu...

Apartmány Sjauš v Ninu (nedaleko Zadaru)

Plně vybavené a moderní dva apartmány s možnost&iacut...

v Posedarje apartmány

ubytování v soukromí Posedarje | apartmány | pokoje | rekreační domy v Posedarje

Apartmány Tunjarica

Apartmány Tunjarica se nachází v klidné části Posedarje 1500 m od centra. Dva apartmány se nacházejí v rodinném domě, zatímco jiný je v samostatné budově s gar&...

pláž: 10 m | centrum: 1500 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+2(a), A2+2(b), A2+2(c)
  • A2+2 (a)
    35.00 - 50.00 €
  • A2+2 (b)
    35.00 - 50.00 €
  • A2+2 (c)
    35.00 - 50.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Posedarje.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac