Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Premantura, Istrie. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Premantura
Hledat apartmány

Apartmány Premantura

Premantura je místo záviděníhodné přírodní krásy, která se nachází na jihu Istrie. Osídlena již od doby bronzové, a dnes má jen 450 obyvatel.

S historické nutnosti a strategické poloze, nejvýraznější rys je chráněný přírodní park "Rt Kamenjak", nejjižnějším bodem Istrijského poloostrova.

Členité pobřeží s mnoha malými zátokami, charakteristické pro životní prostředí, který obsahuje desítky endemických druhů rostlin a živočichů, převážně doplňuje krásu cestovního ruchu Premantura.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Premantura!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Premantura apartmány

ubytování v soukromí Premantura | apartmány | pokoje | rekreační domy Premantura

Momentálně zde nejsou žádné objekty Premantura. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Premantura.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica