Apartmány v Chorvatsku

Chcete navštívit Chorvatsko, ale nevíte, které ubytování si vybrat?

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Které druhy ubytování na dovolené v Chorvatsku jsou nejoblíbenější?

Takže jste učinili to důležité (a správné!) rozhodnutí strávit letošní dovolenou v Chorvatsku? Dalším krokem je... ubytování. Kde jsou nejlepší místa pro pobyt a jaké druhy ubytování se v Chorvatsku nabízí?

 

První důležitou informací je, že dle nedávného průzkumu je ubytování v soukromí v Chorvatsku nejlepší volbou v rámci Evropské unie. Loni bylo sjednáno 41,4 % rezervací pobytů v Chorvatsku právě v ubytování v soukromí.

 

Nutno dodat, že u rezervování ubytování v Chorvatsku došlo během posledních let díky rostoucímu vlivu internetu k velkým změnám. Tak před deseti lety si lidé hledali pokoj nebo místo k pobytu jednoduše tak, že do Chorvatska přijeli. Na autobusových nádražích a v trajektových přístavech na ně čekala armáda starších žen s cedulkami „Sobe“ (sobe znamená v chorvatštině pokoj). Přestože tento způsob nabídky ubytování stále existuje, většina ubytování je rezervována předem.

 

Tým společnosti PSH Chorvatska je zde, aby vám nabídl to nejlepší z možností ubytování v soukromí. Máme k dispozici širokou nabídku vil, apartmánů nebo jiných druhů ubytování, které budou odpovídat potřebám vašeho rekreačního pobytu.

 

Díky místní tradici kamenné architektury jsou kamenné vily čím dál oblíbenější u rodin, které nemají hluboko do kapsy.  Během rozkvětu stavebnictví v roce 2004 došlo zejména na Istrii k obrovskému nárůstu počtu kamenných vil, které jsou mnohdy vybaveny bazénem. Chcete-li si takovou vilu rezervovat a je-li pro vás důležité, jak daleko je vila od moře, je vhodné si tuto informaci ověřit. Mnohé z nich se nacházejí ve vnitrozemí.

 

  

Pronájmy soukromých apartmánů jsou i nadále nejoblíbenějším typem pronájmu ubytování. Zdá se, že každý dům na jaderském pobřeží má k dispozici pokoje, garsoniéry nebo apartmány, které může během letních měsíců nabídnout turistům. Představuje to běžnou součást zdejšího životního stylu a obvykle také hlavní zdroj příjmu rodiny, kdy děti často pokoje na léto uvolňují, aby je poskytly platícím turistům.

 

 

 

Bydlíte-li během svého pobytu v Chorvatsku v ubytování v soukromí, je povinné zaregistrovat svůj pobyt v apartmánu nebo vile na policii. V praxi to funguje tak, že to za vás udělá hostitel. Nebuďte nicméně překvapeni, pokud od vás bude po příjezdu za tímto účelem požadovat pas.

 

Co se týče rezervací ubytování v Chorvatsku, existuje několik věcí, o které byste se měli podrobně zajímat. Společnost PSH Chorvatska je zde, aby vám během každé fáze rezervace pomohla. Za prvé, lokalita. Jak daleko je vybrané ubytovací zařízení od moře nebo centra města? Jak realistické je vyobrazení na fotografiích, které jsou uvedeny na internetu? Jak hlučné je okolí domu? Vysněný výhled v centru města se může stát po příjezdu noční můrou, pokud se nacházíte v blízkosti největšího nočního podniku ve městě... Bezdrátové internetové sítě jsou v Chorvatsku u ubytování v soukromí obvykle standardem (a zdarma), ale je dobré si to ověřit.

 

Trocha zvědavosti a zjišťování detailů ohledně možností pronájmu ubytování vám poté během dovolené ušetří spoustu starostí. Tým společnosti PSH Chorvatska vám velmi rád pomůže najít vysněné ubytování pro vaši skvělou dovolenou v Chorvatsku! 

 

Podívejte se na naše nejnovější nabídky ubytování zde.

 

 

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica