Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Pule, Istrie. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Pula
Hledat apartmány

Apartmány Pula

Pula je nejen největším městem Istrie, ale také jednou ze stále se rozvíjejících turistických destinací Chorvatska. Donedávna byla vojenským a námořním městem. Pula je pravděpodobně jediným pobřežním městem v zemi, u nějž není kladem důraz na moře. To se ale mění díky ambiciózním projektům rekonstrukce a infrastruktury.

 

Pýchou města je Aréna v Puleřímský amfiteátr, který je šestým největším na světě a který se používá k velmi inovativním účelům, např. koncertům rockové hudby, filmovým festivalům, bojům římských gladiátorů a dokonce i k pořádání hokejových zápasů!

 

Siluetu města od roku 2014 proměňují slavné jeřáby loděnice Uljanik, jejichž konstrukce byla přetvořena v rámci festivalu světla Visualia a které se staly Svjetleći divovi (Svítícími titány), jež se rozsvěcují do působivých barevných variací. To je typické pro pulský přístup, ve kterém se prolíná moderní turistika a historické dědictví města.

 

Milovníci reggae přijíždějí do Puly ke konci srpna, aby navštívili každoroční festival Outlook Festival nedaleko pevnosti Punta Christo, a také nový festival Dimensions, který na úspěch festivalu Outlook navázal.

 

Jedním z největších lákadel v blízkém okolí Puly je soukromé útočiště prezidenta Tita na nedalekých Brijunských ostrovech, které dává nahlédnout do vrtochů tohoto vůdce. Užijte si jízdu vláčkem, díky které se budete moci seznámit s několika velice exotickými zvířaty, nebo si objednejte soukromou projížďku v Titově Cadillacu! Nebo si zahrajte golf na hřišti, které nechal Tito osobně postavit. Na Brijunské ostrovy se dostanete pravidelnou lodní linkou z Fažany.

 

Ubytování v soukromí v Pule

V Pule je bohatá nabídka ubytování v soukromí a databáze společnosti PSH Chorvatska obsahuje různé vily a apartmány, které uspokojí vaše potřeby při hledání ideálního rekreačního ubytování v Chorvatsku.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Pula!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Pula apartmány

ubytování v soukromí Pula | apartmány | pokoje | rekreační domy Pula

Momentálně zde nejsou žádné objekty Pula. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Pula

Apartmány PERUNIKA, Pješčana uvala

Apartmány s terasami, klidném prostředí plném zeleně, blízkosti pláže

Dva apartmány pro 4+2 i 2+1 osoby se nachází v blízkosti pláže, restaurací a dalších zařízení. Nacházíme se v Pješčanoj uvali, které patří k obci Medulin, ale jsme blíž do centra Medulinu. V našem areálu jsou nejkrásnější pláže na Istrii Rt Kamenjak a Punta Verudela. Centrum Puly se nachází pouhých 5 minut autom chůze od našeho zařízení.

pláž: 200 m | centrum: 5000 m

 • Ubytovací jednotky:
A4+2(a), A4+2(b), A2+1(a)
 • A4+2 (a)
  50.00 - 100.00 €
 • A4+2 (b)
  50.00 - 100.00 €
 • A2+1 (a)
  35.00 - 60.00 €

Villa Marija, Pješčana uvala

Villa Marija se nachází ve městě Pješčana Uvala, jedno z nejkrásnějších míst v Pule. Vila má tři byty, jeden velký a dva menší. Obklopený velkou zelenou zahradou. Nachází se 100 m od moře. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV a satelitem, soukromé parkoviště a Wi-Fi internetem.

pláž: 80 m | centrum: 100 m

 • Ubytovací jednotky:
Studio2+1(a), A2+2(a), A4+1(a)
 • Studio2+1 (a)
  30.00 - 60.00 €
 • A2+2 (a)
  40.00 - 70.00 €
 • A4+1 (a)
  50.00 - 90.00 €

Apartmány Suzy, Pješčana uvala

Strávit svoji dovolenou v klidu a pohodě v krásně zařízené apartmány Suzy v Pješčana Uvala nedaleko Puly, která se nachází pouhých 50 metrů od pláže s bazénem. Doporučujeme především rodinám s malými dětmi, protože na velkou zahradou a krásným bazénem se nachází v areálu. Nabízíme dva prázdninové apartmány olivové pro 5 osob a apartmán pro 4 osoby Quercus, kteří byli uvedeni v korunách stromů okolí apartmánů.

pláž: 50 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
A4(a), A5(a)

Villa Gordana, Pješčana uvala

Apartmány GORDANA se nachází v písečné zátoky. Místo podél pobřeží vytvořil jeden z mnoha zátok mezi Pula, Medulin. Užijte si dovolenou u moře vám nabízí vzdálenost dvou až tři minuty chůze od bytu nebo na terase bytu poslouchal zvuky a pachy moře a blízký les. Večer je vám k dispozici bohatou gastronomickou restaurací a barů se nachází podél pobřeží a promenády. Pokud chcete vědět, veškeré kouzlo a požehnání na moře, jistě si neměli nechat ujít možnost plavat. Pokud se rozhodnete zůstat doma k dispozici, jsou příjemně zařízené apartmány a schopnost grilem u krbu v středomořské zahradě.

pláž: 150 m | centrum: 150 m

 • Ubytovací jednotky:
Studio2(a), A2+1(a), A2+2(a)...
 • Studio2 (a)
  45.00 - 70.00 €
 • A2+1 (a)
  50.00 - 75.00 €
 • A2+2 (a)
  50.00 - 80.00 €
 • A4 (a)
  60.00 - 100.00 €
 • A4+2 (a)
  60.00 - 110.00 €
 • A2+1 (b)
  50.00 - 80.00 €

Apartmány Sole, Pješčana uvala

Apartmány Sole - rodinná dovolená pouhých 200 m od moře

Apartmány SOLE se nachází v Pješčana Uvala. Je to místo, vznikla podél pobřeží jedné z mnoha zátok mezi Pula a Medulin. Potěšení z odpočinku podél moře je uveden na Vás na vzdálenost dva až třikrát minut chůze od bytu nebo na terase apartmánu, podle poslechu zvuků a vůní moře a nedaleko lesa. Ve večerních hodinách máte bohatou gastronomickou nabídku restaurací a barů nacházejících se podél mořského pobřeží a cesta. Pješčana Uvala se nachází v blízkosti města Pula, v jedné z mnoha zátok, které spolu s ostrovy a poloostrovy jsou zdobit pobřeží jižní části Istrie. Se svým písku pobřeží a oblázkové pláže, která láká mnoho turistů a plavce a řadu restaurací Mezi některé z nich jsou jedním z nejlepších v Chorvatsku, vposlední čtyři desetiletí,vesnice roste v jedné z oblíbeného turistického centra obce Medulin. Jakocelá architektura Pješčana Uvala je moderní plot, tak to jekostel St.Nicole cestujících. Bílá a modrá ve tvaru lodi, z vrcholu kopcekostel je dominantou vesnice. Sklon svahu nad zálivem klesá postupně směrem k jihozápadu a po celý den je vystavena slunci. Teplota je také v zimním období mírně, a místo je chráněno před větrem. Díky mírnému podnebí, mohou návštěvníci těšit od časného jara do pozdního podzimu. Proto, hluboko k zálivu Veruda je jedním z nejlépe vybavené námořní v Chorvatsku. Všechny naše apartmány se nacházejí v přízemí domu. Skládají se z ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s pohovkou na pull -out, kuchyň, koupelna (sprchový kout + WC ), terasa. Jsou vybaveny TV + SAT, lednička s mrazákem, sporák s troubou, stroj pro filtrovanou kávu, sada nábytku pro terasy a je zajištěno jedno parkovací místo na apartmán. Náš dům se nachází v klidné části obce, obklopené středomořskou květinová zahrada, ve které jsou některé z dobře známých dekorativních a léčebných rostlin.

pláž: 200 m | centrum: 200 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+1(a), A2+1(b), A3+1(a), A...

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Pula.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica