Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Rabac, Istrie. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Rabac
Hledat apartmány

Apartmány Rabac

Rabac je v rámci města Labin, která územně a administrativně patří ke kraji Istrie. Rabac se nachází nedaleko města Labin a sousedí zálivu. V 19. století byla malá rybářská vesnice s malou populací.

Rabac rádi vás do nedaleké národní parky Risnjak a Brijuni. Na druhé straně poloostrova Istrie je zde mnoho diskoték a nočních klubů, který favorizuje pro hosty, kteří mají rádi noční život.

Rabac nabízí celou řadu zajímavostí a zábavy pro hosty, kteří mají rádi aktivní dovolenou: lyžování, veslování, windsurfing, plážový volejbal, fotbal, basketbal a potápění. Istrie, mnoha festivalech, kde píseň, kuchyně a vína, se těší časných ranních hodin.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Rabac!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Rabac apartmány

ubytování v soukromí Rabac | apartmány | pokoje | rekreační domy Rabac

Momentálně zde nejsou žádné objekty Rabac. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Rabac.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica