Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Rijeka, Kvarner. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Rijeka

Člověk nemusí v Rijece strávit mnoho času, aby si uvědomil hlavní show města – lodě.

 

Rijeka je třetí největší město v Chorvatsku po Záhřebu a Splitu. Pyšní se bohatou loďařskou tradicí a kdysi bývalo nejdůležitější loděnicí Evropy. Není náhodou, že v tomto městě sídlí státní  trajektová společnost.

 

Jak by se dalo u průmyslového loďařského města očekávat, Rijeka nepatří mezi hlavní turistické destinace regionu, ale jeho historické centrum je velice příjemné a slouží jako prvotřídní dopravní uzel na cestě do oblíbenějších destinací.

 

Mezi ty patří Opatija kousek autem na západ a za ní Istrijský poloostrov. Pojedete-li kousek na východ, dostanete se k ostrovu Krk, který je spojen s pevninou mostem a na kterém se také nachází letiště Rijeka.

 

Nejslavnější památkou Rijeky je bezesporu hrad Trsat, který se nachází 138 metrů nad mořem a dominuje siluetě města. Slouží také nadále i svému historickému účelu vyhlídkové věže.

 

Nejvhodnější doba pro návštěvu Rijeky je během únorového karnevalu, těsně před masopustem, kdy se v Rijece konají největší slavnosti v celém Chorvatsku. Sjede se na ně více než 10 000 lidí oblečených v pestrobarevných kostýmech, aby společně oslavili tuto každoroční událost.

 

Milovníci astronomie by se měli určitě podívat do Astronomického centra Rijeky, jediného svého druhu v Chorvatsku, které bylo otevřeno v roce 2009 v bývalé pevnosti nad městem.

 

Ubytování v soukromí v Rijece

Rijeka nabízí široký výběr ubytování v soukromí a databáze portálu PSH Chorvatska vám poskytne rozmanité možnosti vybrat si dokonalý rekreační objekt pro vaši dovolenou.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Rijeka!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány na pláži, leží pod palmy a relaxovat v bazénu

Rijeka apartmány

ubytování v soukromí Rijeka | apartmány | pokoje | rekreační domy Rijeka

Momentálně zde nejsou žádné objekty Rijeka. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Rijeka

Apartmány Raspor, Opatija

U vchodu do Opatija, předměstí s názvem Panorama - jméno dané, protože jeho jedinečným výhledem, je rodinný Bed & Breakfast, které nabízí ubytování pro více než 20 let. Managed by Ochotní domácí, otevřeno po celý rok, představuje pohodlné místo k odpočinku, zda jste v Opatija nebo Rijeka buď pro volný čas, nebo business.Our nabídky je založen na službě Bed & Breakfast v šesti samostatným lůžkem, manželské lůžko, trojitý postel nebo studio apartments.Your druhu hostitelé vám nabídne vám s potěšením možnost grilování, uvítací koktejl, catering naším sdruženými, jakož i pomoc při organizování jeden den nebo více cest. Kromě toho si můžete pronajmout sportovní vybavení, lodě, kola, auta nebo turistický průvodce, který vám pomůže prozkoumat jedinečné Opatija okolí. Pro vaše pohodlí jsou dvě prostorné terasy s panoramatickým výhledem, letní kuchyň a velkou krytou, hlídané, parkoviště. Soukromé ubytování Raspor je daleko od centra Opatija cca 1,5 km v okolí a Volosko, malé rybářské vesnici skoro v horní části Kvarnerského zálivu, se svými krásnými plážemi.

pláž: 500 m | centrum: 1000 m

  • Ubytovací jednotky:
A2(a), A2+1(a), A2+2(a)
  • A2 (a)
    30.00 - 35.00 €
  • A2+1 (a)
    30.00 - 45.00 €
  • A2+2 (a)
    40.00 - 55.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Rijeka.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica