Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Rijeka, Kvarner. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Rijeka

Člověk nemusí v Rijece strávit mnoho času, aby si uvědomil hlavní show města – lodě.

 

Rijeka je třetí největší město v Chorvatsku po Záhřebu a Splitu. Pyšní se bohatou loďařskou tradicí a kdysi bývalo nejdůležitější loděnicí Evropy. Není náhodou, že v tomto městě sídlí státní  trajektová společnost.

 

Jak by se dalo u průmyslového loďařského města očekávat, Rijeka nepatří mezi hlavní turistické destinace regionu, ale jeho historické centrum je velice příjemné a slouží jako prvotřídní dopravní uzel na cestě do oblíbenějších destinací.

 

Mezi ty patří Opatija kousek autem na západ a za ní Istrijský poloostrov. Pojedete-li kousek na východ, dostanete se k ostrovu Krk, který je spojen s pevninou mostem a na kterém se také nachází letiště Rijeka.

 

Nejslavnější památkou Rijeky je bezesporu hrad Trsat, který se nachází 138 metrů nad mořem a dominuje siluetě města. Slouží také nadále i svému historickému účelu vyhlídkové věže.

 

Nejvhodnější doba pro návštěvu Rijeky je během únorového karnevalu, těsně před masopustem, kdy se v Rijece konají největší slavnosti v celém Chorvatsku. Sjede se na ně více než 10 000 lidí oblečených v pestrobarevných kostýmech, aby společně oslavili tuto každoroční událost.

 

Milovníci astronomie by se měli určitě podívat do Astronomického centra Rijeky, jediného svého druhu v Chorvatsku, které bylo otevřeno v roce 2009 v bývalé pevnosti nad městem.

 

Ubytování v soukromí v Rijece

Rijeka nabízí široký výběr ubytování v soukromí a databáze portálu PSH Chorvatska vám poskytne rozmanité možnosti vybrat si dokonalý rekreační objekt pro vaši dovolenou.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Rijeka!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány ADRIA, Novi Vinodolski

Relaxační dovolenou bez davů, čisté moře a včas

Villa PETRA (apartmány Selce)

Vila Petra Selce, apartmány pro ideální dovolenou, v blízkosti moře

Apartmány Palma u moře

Apartmány na pláži, leží pod palmy a relaxovat v bazénu

Rijeka apartmány

ubytování v soukromí Rijeka | apartmány | pokoje | rekreační domy Rijeka

Pokoj SARAH

Double nově zrekonstruované pokoje v blízkosti centra města Rijeka.Koupelna, malá kuchyňka, samostatný vchod ze zahrady. Klimatizace, Internet, Satelitní TV, ústřední, trezor. Klidná část města a v blízkosti města, pouhých 5 minut chůze od centra města.

pláž: 2000 m | centrum: 500 m

  • Ubytovací jednotky:
S2+1(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Rijeka.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)