Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Rovinj, Istrie. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Rovinj
Hledat apartmány

Apartmány Rovinj

Může mít nějaká turistická destinace opravdu všechno? Až jednou navštívíte nádherné historické kamenné poloostrovní město Rovinj na Istrii, budete přesvědčeni o tom, že ano.

 

Jedno z ikonických turistických obrazů Chorvatska, hradbami obehnané město Rovinj, je také jedním z nejkrásnějších měst a procházka jeho spletitými uličkami vám dá nahlédnout do kouzla tradičních kamenných měst, která lemují jadranské pobřeží v Chorvatsku. Je to skvělá destinace také díky plážím. Vlivný americký deník Huffington Post označil v roce 2015 kemp Valalta  nejlepším nudistickým kempem světa, což je pro město obrovským uznáním. Město bylo také označeno za jedno z deseti nejromantičtějších míst v Chorvatsku.

 

Istrie je skvělou destinací pro různé aktivity. Na oblibě získává cyklistika a Rovinj není žádnou výjimkou. Čtyři značené cyklistické stezky pro rekreační cyklisty vedou do historického centra. Cyklistika je skvělým způsobem, jak objevovat kulturní a přírodní poklady této lokality. Díky blízkosti moře je jachtaření důležitou turistickou oblastí. Jednou z nejoblíbenějších místních činností je večerní plavba kolem poloostrova Rovinj završená večeří ve formě rybího pokrmu, vína a tradiční hudby. Rovinj a jeho nej.

 

Jste-li na Istrii, pak gastronomie představuje samotné srdce turistické nabídky měst. Nezapomeňte si dát legendární regionální lanýže a místní vína. Doporučujeme se poohlédnout po odrůdách Malvazija (bílé) a Teran (červené).

 

Ubytování v soukromí v Rovinj

Aby byl váš pobyt v Rovinj připraven, zbývá vám už jen najít si ideální ubytování v soukromí. Ve společnosti PSH Chorvatska jsme pro vás připravili výběr rozmanité nabídky ubytování v soukromí ve městě Rovinj, vily i apartmány, které si můžete prohlédnout níže.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Rovinj!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Radovan, Poreč

Náš dům se nachází v nové, klidné...

Villa Dea, Istrie

Tento krásný hotel se nachází v klidné ...

Villa Elizabet (12 km od Poreče)

Nově postavená vila Elizabeth se nachází v malé...

Rovinj apartmány

ubytování v soukromí Rovinj | apartmány | pokoje | rekreační domy Rovinj

Apartmány Modrušan

Jakmile Rovinj, vždy Rovinj! Jakmile Modrušan, vždy Modrušan!

Naše apartmány (v Rovinj) mají ložnici, kuchyň, WC, 2 terasy, klimatizace, trezor a SAT-TV. Apartmány jsou zcela nové a vybavené. Náš dům se nachází ve velmi klidné ob...

pláž: 300 m | centrum: 900 m

 • Ubytovací jednotky:
A4+2(a), A2(a), A2+2(a), A4(...
 • A4+2 (a)
  65.00 - 100.00 €
 • A2 (a)
  40.00 - 60.00 €
 • A2+2 (a)
  40.00 - 70.00 €
 • A4 (a)
  40.00 - 70.00 €
 • Studio2 (a)
  40.00 - 70.00 €

Ubytování v okolí Rovinj

Villa Dea, Istrie, Poreč

Rekreační dům s bazénem

Tento krásný hotel se nachází v klidné vesničce Ribari, nad fjordem Limski kanal. Nachází se uprostřed mezi městy Rovinj a Poreč, jen pár ...

pláž: 15000 m | centrum: 5000 m

 • Ubytovací jednotky:
A6+2(a)

Villa Elizabet, Poreč

Kde dovolená začíná ... Villa Elizabet

Nově postavená vila Elizabeth se nachází v malé idylické vesnici Kaštelir-Babici, pouhých 9 km od Poreče a moře. Dům je velmi vkusně as lá...

pláž: 9000 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A6+2(a)

Apartmány Radovan, Poreč

Náš dům se nachází v nové, klidné turistické oblasti Poreč, 200 m od moře a má 6 apartmá, které se skládají z ...

pláž: 200 m | centrum: 700 m

 • Ubytovací jednotky:
A5+2(a), A4+2(a), A2+2(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Rovinj.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice