Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Sveti Filip i Jakov, regionu Zadar. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Apartmány Sveti Filip i Jakov

Sv. Filip i Jakov se nachází na Pašman kanálu, turisticky atraktivní letovisko tradičně pohostinných hostitelů. Sv. Filip i Jakov je místo známé pro bývalé chaty a zahrady šlechticů od Zadaru, který je dnes stále ještě známé rodiny Borelli. Padesátých let minulého století začal být zajímavým cílem pro mnoho turistů.

Atraktivní mimo jiné, to je možnost provozovat různé sportovní aktivity na zemi i na moři. Jí dává zvláštní kouzlo a blízkost ostrovy Kornati, které jsou organizovány výlety, a to zejména přitahuje milovníky plachtění. Ale Sv. Filip i Jakov je nejen čistá voda a nádherné pláže, ale jsou zde i kvalitní ubytování, stravování, sportovní a rekreační aktivity a kulturní dědictví. Kemp fanoušci očekávali v borovém lese v blízkosti pláže a několik táborů.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v Sveti Filip i Jakov!

v Sveti Filip i Jakov apartmány

ubytování v soukromí Sveti Filip i Jakov | apartmány | pokoje | rekreační domy v Sveti Filip i Jakov

Momentálně zde nejsou žádné objekty v Sveti Filip i Jakov. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou v Sveti Filip i Jakov.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)