Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Umag, Istrie. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Umag
Hledat apartmány

Apartmány Umag

Každý, kdo na tenis? Starobylého Umag se nachází v samém severozápadním cípu Istrie av červenci hostí ATP Croatia Open. Turnaj probíhá již 25 let a je nejprestižnější tenisový turnaj v regionu. Umag je ideální destinací pro aktivní dovolenou nadšence nabízí pěší turistika, cyklistika, plachtění, potápění. Můžete dokonce jít lanýžů a najít své vlastní lanýže!

 

Město má výhled na malebnou Jaderské moře a má dlouhou historii s mnoha budov, zdí a opevnění jsou dobře zachovalé. Musí vidět předměty patří městské hradby s bránou padacím mostem a kostela sv Roche s jeho olejovým nátěrem stropu. 10 z pláží v Umagu držet modrá vlajka status což znamená, že jasnost Jaderského moře je ideální pro šnorchlování. Tři z nejlepších pláží doporučujeme jsou Laguna Stella Maris, Aurora a Kanegra.

 

Co se týče gastronomie jde, Umag je na Istrii, kde olivový olej a lanýže svrchovanými pány. V roce 2016 Flos Olei pojmenovaný Istrie nejlepší region olivového oleje na světě. Trvat několik minut jízdy autem a můžete navštívit některou z mnoha producenty olivového ropy kolem Umagu a zkuste si to sami. Absolutní musí vyzkoušet, je Istrijský Fuzi s lanýži a měly by být nepochybně zapít sklenkou Malvasia, což istrijského bílé odrůdy. Nejlepší místo, aby se pokusili tyto pochoutky v jedné z restaurací Umag - pokusit Konoba Rustica.

 

Pokud chcete, aby prozkoumala mimo Umag hlavy až k Savudrija a navštívit nejstarší maják na Jadranu nebo hlavou na jih a navštívit města Novigrad, Poreč a Rovinj.

 

Soukromé ubytování v Umagu

Pokud hledáte kvalitní byt, dům nebo rekreační dům PSH Chorvatsko má velké množství vynikajících možností ubytování v soukromí v Umagu jsou nutné k uspokojení všech cenových kategorií.

 

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Umag!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Villa Dea, Istrie

Tento krásný hotel se nachází v klidné ...

Villa Elizabet (12 km od Poreče)

Nově postavená vila Elizabeth se nachází v malé...

Apartmány Radovan, Poreč

Náš dům se nachází v nové, klidné...

Umag apartmány

ubytování v soukromí Umag | apartmány | pokoje | rekreační domy Umag

Momentálně zde nejsou žádné objekty Umag. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Umag

Villa Dea, Istrie, Poreč

Rekreační dům s bazénem

Tento krásný hotel se nachází v klidné vesničce Ribari, nad fjordem Limski kanal. Nachází se uprostřed mezi městy Rovinj a Poreč, jen pár ...

pláž: 15000 m | centrum: 5000 m

 • Ubytovací jednotky:
A6+2(a)

Villa Elizabet, Poreč

Kde dovolená začíná ... Villa Elizabet

Nově postavená vila Elizabeth se nachází v malé idylické vesnici Kaštelir-Babici, pouhých 9 km od Poreče a moře. Dům je velmi vkusně as lá...

pláž: 9000 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A6+2(a)

Apartmány Radovan, Poreč

Náš dům se nachází v nové, klidné turistické oblasti Poreč, 200 m od moře a má 6 apartmá, které se skládají z ...

pláž: 200 m | centrum: 700 m

 • Ubytovací jednotky:
A5+2(a), A4+2(a), A2+2(a)

Apartmány Boroš, Novigrad

Kvalitní ubytování pro příjemnou dovolenou na Istrii

Apartmány Boroš se nachází v klidné vilové vesnici Novigrad. Hosté mají k dispozici 4 apartmány s celkovou kapacitou 14 lůžek. Dva ...

pláž: 600 m | centrum: 1000 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+1(a), Studio2+1(a), A4(a)...
 • A2+1 (a)
  38.00 - 60.00 €
 • Studio2+1 (a)
  38.00 - 60.00 €
 • A4 (a)
  54.00 - 80.00 €
 • A2+2 (a)
  50.00 - 76.00 €

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Umag.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica