Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Vrsar, Istrie. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Vrsar
Hledat apartmány

Apartmány Vrsar

Malé město Vrsar je stará rybářská vesnice na západním pobřeží Istrie, mezi Poreč a Rovinj, nad ústy Lim kanál.Město je rozděleno do dvou částí - staré historické město s bohatou kulturou a bohatou historii leží na vrcholu kopce, moderní a živé části města, v jeho nohy, pláže a přístav.

 

Na úzké, klenuté uličky starého města vedou k branám, malé náměstí, kamenné domy, románské hrady, malebné kostely a tři města rozhledna. Panoramata Vrsar pobřeží jsou skutečně nádherné: členité pobřeží Istrie se může pochlubit jednou z nejkrásnějších souostroví zahrnující 18 neobydlených ostrovů obklopených křišťálově čistého Jaderského moře.

 

Vrsar se může pochlubit mnoha restaurace: restaurace, bary, bister, pizzerie, hospody ... zejména podél mořské promenádě. Ti, kteří dávají přednost noční život najdete v blízké Poreč (11 km) a jeho kluby.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Vrsar!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Radovan, Poreč

Náš dům se nachází v nové, klidné...

Villa Dea, Istrie

Tento krásný hotel se nachází v klidné ...

Villa Elizabet (12 km od Poreče)

Nově postavená vila Elizabeth se nachází v malé...

Vrsar apartmány

ubytování v soukromí Vrsar | apartmány | pokoje | rekreační domy Vrsar

Momentálně zde nejsou žádné objekty Vrsar. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Ubytování v okolí Vrsar

Villa Elizabet, Poreč

Kde dovolená začíná ... Villa Elizabet

Nově postavená vila Elizabeth se nachází v malé idylické vesnici Kaštelir-Babici, pouhých 9 km od Poreče a moře. Dům je velmi vkusně as lá...

pláž: 9000 m | centrum: 400 m

  • Ubytovací jednotky:
A6+2(a)

Villa Dea, Istrie, Poreč

Rekreační dům s bazénem

Tento krásný hotel se nachází v klidné vesničce Ribari, nad fjordem Limski kanal. Nachází se uprostřed mezi městy Rovinj a Poreč, jen pár ...

pláž: 15000 m | centrum: 5000 m

  • Ubytovací jednotky:
A6+2(a)

Apartmány Radovan, Poreč

Náš dům se nachází v nové, klidné turistické oblasti Poreč, 200 m od moře a má 6 apartmá, které se skládají z ...

pláž: 200 m | centrum: 700 m

  • Ubytovací jednotky:
A5+2(a), A4+2(a), A2+2(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Vrsar.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac