Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Zadar, region Zadar. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Zadar
Hledat apartmány

Apartmány Zadar

Pokud dokáže nějakou chorvatskou destinaci změnit k nepoznání jediný muž, pak to musí být Zadar. Rozhodnutí Michaela O'Learyho ze společnosti Ryanair začít létat do zaminovaného letiště v Zadaru v roce 2007 bylo u této letecké společnosti beze zbytku obhájeno v loňském roce, kdy tato letecká společnost přepravila více než 300 000 cestujících a otevřela tak toto fascinující bývalé hlavní město Dalmácie nové generaci turistů.

 

Historie Zadaru, sahající 3 000 let nazpět, je stejně bohatá, jak přitažlivé jsou jeho moderní atrakce. Mnozí lidé si myslí, že zdejší západ slunce je nejkrásnější z celého pobřeží. A existuje pouze jediný způsob, jak to ověřit. Jednoduše si objednejte koktejl a počkejte si na západ slunce.

 

Nesmíte si samozřejmě nechat ujít ani staré město. K dispozici je mnoho  organizovaných pěších prohlídek města – mezi nejzajímavější místa patří opevnění z 16. století a římské fórum. Ale nejslavnější atrakcí jsou úžasné mořské varhany, dílo architekta Nikoly Bašiće, který se rozhodl během poválečné rekonstrukce zaimprovizovat a místo standardního nábřeží vytvořit jedinečnou konstrukci, která při interakci s mořskými vlnami vydává harmonické zvuky. V roce 2006 za ně obdržel Evropskou cenu za městský veřejný prostor.

 

Nenechte si také ujít prvotřídní Museum skla, které se nachází v paláci Cosmacendi z 19. století a je domovem jedné z nejvýjimečnějších sbírek římského skla mimo Itálii. Velice zajímavými jsou jemné nádobky, které ženy římské říše používaly k uchovávání pleťových krémů a esenciálních olejů.

 

Očekávaný příchod hydroplánové dopravy do blízkosti starého města Zadaru v roce 2015 spojí město s dalšími destinacemi, jako jsou např. SplitPulaRab a Hvar.

 

Ubytování v soukromí v Zadaru

Hledáte apartmány a pokoje v Zadaru? Projděte si níže uvedený seznam nejlepších nabídek společnosti PSH Chorvatska.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Zadar!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Eva, Zadar

Apartmány Eva se nacházejí v turistickém střed...

Apartmány Tunjarica, Posedarje

Apartmány Tunjarica se nachází v klidné č&aacu...

Apartmány Sjauš v Ninu (nedaleko Zadaru)

Plně vybavené a moderní dva apartmány s možnost&iacut...

Zadar apartmány

ubytování v soukromí Zadar | apartmány | pokoje | rekreační domy Zadar

Apartmány SANTIS (Diklo)

Váš perfektní dovolenou na exkluzivním místě, Diklo v Zadaru!

Apartmány SANTIS (Zadar-Diklo). V obci Diklo (elite-obytné a známé turistické části města Zadar) Nabízíme k pronájmu krásný nově postavený a nově zařízen...

pláž: 20 m | centrum: 300 m

 • Ubytovací jednotky:
A5+1(c), A5+1(a), A4(a), A5+...
 • A5+1 (c)
  55.00 - 75.00 €
 • A5+1 (a)
  55.00 - 75.00 €
 • A4 (a)
  50.00 - 70.00 €
 • A5+1 (b)
  55.00 - 75.00 €
 • A5 (b)
  50.00 - 75.00 €
 • A4+2 (a)
  55.00 - 75.00 €

Studio apartmán Marijana

Ubytování pro romantickou a tichou dovolenou v Zadaru

Pěkný garsoniéra k pronájmu v Zadaru, v blízkosti pláže na Boriku. Vážení hosté, naše soukromé ubytování se nachází na Boriku, pláž je vzd&...

pláž: 450 m | centrum: 3500 m

 • Ubytovací jednotky:
Studio2+1(a)

Apartmány Eva

Chic apartmány pro vaši velkou dovolenou v Zadaru

Apartmány Eva se nacházejí v turistickém středisku Borik (Zadar). Aby byl váš pobyt pohodlný, apartmány jsou klimatizované a wifi internet, a tam jsou obchody, restaurace, kav&aacut...

pláž: 200 m | centrum: 300 m

 • Ubytovací jednotky:
Studio2(b), A2+2(a), Studio2...

Ubytování v okolí Zadar

Apartmány Sjauš, Nin

Plně vybavené a moderní dva apartmány s možností ubytování pro 2-4 osob v Nin - Zadar. Apartments se kombinuje velkou společnou terasu, která nab...

pláž: 500 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+2(b), A2+2(c)

Apartmány Sjauš, Nin

Plně vybavené a moderní dva apartmány s možností ubytování pro 2-4 osob v Nin - Zadar. Apartments se kombinuje velkou společnou terasu, která nab...

pláž: 500 m | centrum: 400 m

 • Ubytovací jednotky:
A2+2(b), A2+2(c)

Apartmán Kata, Nin

Písečná pláž v Ninu a apartmán Kata na dovolenou

Soukromý apartmán - apartmán Dalmácie, Písečná pláž Dalmácie Zadar - Nin. Nabízíme k pronájmu 2 studio apartmá...

pláž: 150 m | centrum: 800 m

 • Ubytovací jednotky:
A1(a), A2(a)

Apartmán VESELI, Bibinje

Apartmány Veselí - ubytování u moře Bibinje!

Hledáte kvalitní ubytování v Bibinje? Apartmán u moře? Přišli jste na správném místě. Apartmány Veseli se nacházej&ia...

pláž: 5 m | centrum: 500 m

 • Ubytovací jednotky:
A4+1(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Zadar.

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa Šjor - Primošten
Villa Šjor - Primošten
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac